Skocz do zawartości
kzabost

Najciekawsze aplikacje na Androida - Wasze filmy, recenzje, opisy

Rekomendowane odpowiedzi

nalu

Tylko fizyczne połączenie wchodzi w grę.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi sie podoba, jedyne zastrzeżenie, mógłbyś mówić ciutko wolniej i wyraźniej, ogólnie wszystko niby da się zrozumieć, ale mam wrażenie, tak jakbyś sie spieszył, żeby aby szybko skończyć.

Co do PC Monitora, on działa tylko gdy mam router i tworzę jakąś sieć lokalną w domu, czy mogę normalnie przez internet 3g się z komputerem w jakiś sposób połączyć i im sterować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bardzo mi sie podoba, jedyne zastrzeżenie, mógłbyś mówić ciutko wolniej i wyraźniej, ogólnie wszystko niby da się zrozumieć, ale mam wrażenie, tak jakbyś sie spieszył, żeby aby szybko skończyć.

Ja się z tym nie zgodzę, wszystko jest dobrze komentowane, tylko tak dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam uważasz, ja nadal pozostaje przy swoim zdaniu. Moze dyktafon z x8 nieco psuje jakość nazywanego dźwięku i dlatego mam takie dziwne odczucia. ;)

/wytaptalkowane x8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bojar1

Jak zrobić żeby właczyć komputer telefonem? Opisałby ktoś bardziej obeznany? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja do sterowania Winampem polecam aWARemote. Chyba lepszy od opisywanego przez Ciebie Playa Control

Być może, testowałem, na początku było okej i już miał być w filmikui, jednak po dłuższym użytkowaniu miałem cały czas komunikat "Connection timed out", "Error while connecting, Check IP and port settings" Mimo że adres i port były wpisane na pewno dobrze. Nie mógł w ogóle się podłączyć do PC. aWARemote z jednej strony jest dobry bo można uruchomić z telefonu winampa, jednak z drugiej strony serwer musi być cały czas uruchomiony w tle i zżera kilka MB ramu ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raiven

Do (prawie) kompletu mogłeś dorzucić "foobar2000 controller" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamil_w
    Jak zrobić żeby właczyć komputer telefonem? Opisałby ktoś bardziej obeznany? :)

Jeśli komputer jest podłączony do sieci kablem, a nie za pomocą WiFi, to można go zdalnie uruchomić nawet z drugiego krańca świata. Zainteresowanych odsyłam do google'a. Hasła:

- WOL,

- wake on lan,

- magic packet,

i dla tych, którzy nie przepadają za google'm - linki:

- How To: Wake on LAN / Wake on WAN - SmallNetBuilder

- WOL - Magic Packet Sender - Free Windows Software

Ja za pomocą laptopa włączam i wyłączam swój komputer stacjonarny, gdy jestem poza domem i komputer siostry gdy chcę do niej zadzwonić na skype'a, a ona ma wyłączony komputer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slawes

Bym kliknął "Lubię to" dla tych filmików ale na forum nie ma takiej opcji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi