Skocz do zawartości
kzabost

Najciekawsze aplikacje na Androida - Wasze filmy, recenzje, opisy

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły żart. TVN Player i kupony do ciućmaka jako najlepsze app:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cubaza

Muzykę masz głośniej niż Ty mówisz. Po co mówisz skoro Cię prawie nie słychać. Poza tym to chyba żart, że McD to najlepsza apka ;) Jest wiele lepszych. Moim zdaniem powinieneś to nazwać 5 apek a nie 5 najlepszych aplikacji na Androida.

I jeszcze to tło. Ten ekran monitora ze skończonym filmikiem zniechęca do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P.M.

Ale Prima Aprilis już był przecież jakiś czas temu ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to:

- Titanium Backup

- Root Explorer

- PowerAMP

- MobileMPK

- ttorrent

jest ich oczywiście dużo więcej, ale jak dla mnie to są apki, które używam na co dzień i nie było by skąd wziąć równie dobrych zamienników

pionka

-----

McD Kupony - sam używam od czasu do czasu, przydatne, ale żeby w TOP5 to pardon, ale wolę zjeść obiad niż fastFooda na nonstopie. Ale ile userów tyle opini

:oczy::oczy::oczy::oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Co do ludzi którzy mówią, że monitor zniechęca. Film powinien być otwierany na YouTube (tam jest dodatkowy pasek, sam zobaczysz). Aplikacje nagrałem te, których sam używam i są dla mnie najbardziej przydatne (dla przeciętnego użytkownika a nie super gościa od rootowania). A co do nagrywania głosu z muzyką, u mnie na kompie i u moich znajomych wszystko pięknie działa, nie ma z tym najmniejszego problemu.

---------- Post dołączono o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Jak dla mnie to:

- Titanium Backup

- Root Explorer

- PowerAMP

- MobileMPK

- ttorrent

jest ich oczywiście dużo więcej, ale jak dla mnie to są apki, które używam na co dzień i nie było by skąd wziąć równie dobrych zamienników

pionka

-----

McD Kupony - sam używam od czasu do czasu, przydatne, ale żeby w TOP5 to pardon, ale wolę zjeść obiad niż fastFooda na nonstopie. Ale ile userów tyle opini

:oczy::oczy::oczy::oczy:

Co do aplikacji:

- Titanium Backup mi osobiście wystarczy zwykła synchronizacja np. z cony pc companion albo zapisz w xrecovery

- Root Explorer używam zwykłego explorera plików, a tego raz na jakiś czas, ale jako super apki go nie uznaje, po prostu program czasem przydatny

- PowerAMP moim zdaniem winamp prostrzy w obsłudze, ale propozycja ciekawa :)

- MobileMPK takim osobom jak ja praktycznie nie przydatne, tyle co jeżdżę to ze znajomymi a autobusy mnie jakoś nie zadowalają, wolę załatwić transport niż kupić bilet (mieszkam w miasteczku takim, że autobus służy do przejechania z miasta do miasta, a nie z ulicy na ulicę)

- ttorrent najbardziej ciekawa propozycja, sam używam ale nie na tyle, żebym robił z niej super apkę :P

PS Zapraszam do komentowania nowego postu i nowego filmu:

http://forum.android.com.pl/f34/top-5-aplikacji-na-platformae-android-best-five-2-a-298077/#post2458044

Edytowane przez panporadnikhd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sdk

Na stronie http://stronasebastiana.cba.pl/android.php są linki do kilku ciekawych aplikacji, np. do rozpoznawania słuchanych piosenek, robienia i oglądania zdjęć 3D na zwykłym smartfonie, a nawet do mierzenia pulsu bez użycia specjalnego czujnika (za pomocą aparatu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

Nie wiem czemu ale nie mogę znaleźć w Google Play "Szybki Notatnik" Co polecacie innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy czego oczekujesz

ja używam np Notable, które wstawia szybkie, krótkie notatki na pasek powiadomień (niestety ma taką wadę, że znikają po resecie telefonu)

do trwałych szybkich notatek idealnie nadaje się Google Keep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kkm

Keep albo no nonsense notes, polecam

Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi