Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. VoWIFI i VoLTE - pytania, dyskusja i dostępność.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Wątek służy do dyskusji o VoLTE i VoWIFI dla Mate 20 Lite i dostępności tych opcji u poszczególnych operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pabloz

Przez jakiś czas na stronie Play wisiała informacja o VoLTE dostępnym w Mate 20 Lite ale w końcu zniknęła. Czy mimo wszystko ktoś może sprawdzić VoLTE w Play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85

Nie aktualna ta lista:) Bo t-m wspiera ten telefon bo sam uzywam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pabloz

@Geno85 Mate 20 Lite ma wsparcie dla VoLTE i VoWiFi w TM? Soft brandowany czy niebrandowany?

Nigdy nie będzie w 100% aktualna bo operatorzy są skąpi w udostępnianiu takich informacji, ja dodatkowo zbieram informacje od ludzi i dzięki temu możecie dowiedzieć się trochę więcej niż to co mówią nam operatorzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

M20L ma wsparcie VOLTE i VOWIFI w TM. (Na liście na stronie TM telefonu brak).

Mam natomiast delikatny problem, bo:

Jak telefon połączy się z wifi, na belce nie zaświeca się od razu ikona vowifi. Czasem zostaje volte, czasem nie ma żadnej. (teraz jak piszę vowifi jest cały czas...Od czego to może jeszcze zależeć?

Najpierw myślałem, że to coś z notchem, że brakuje miejsca na belce. 

Teraz wiem, że powinno się zawsze świecić.

Dodatkowa informacja:

Na ekranie blokady jak jest vowifi, jak ma się włączony napis operatora, to widnieje: "tmobile wifi".

Przy volte na ekranie blokady jest samo "tmobile".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 22.09.2018 o 11:49, Pabloz napisał:

@Geno85 Mate 20 Lite ma wsparcie dla VoLTE i VoWiFi w TM? Soft brandowany czy niebrandowany?

Nigdy nie będzie w 100% aktualna bo operatorzy są skąpi w udostępnianiu takich informacji, ja dodatkowo zbieram informacje od ludzi i dzięki temu możecie dowiedzieć się trochę więcej niż to co mówią nam operatorzy ;)

VoWiFi działa w Playu na niebrandowym sofcie. Trzeba zadzwonić na infolinię i poprosić o uktywnienie. Mi to aktywowali bez dodatkwoych pytań. Jak wysłałem sms'a to dostawałem odpowiedź, że niestety się nie da... A jednak da :) 

ink (1).png

ink.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MJ1901

Cześć, Ma może ktoś z użytkowników Mate 20L Orange? W ustawieniach jest może VoLTE i VoWiFi? Bo u mnie nie ma, dzwoniłem na infolinię Orange i VoLTE i VoWiFi, dla mojego numeru niby są włączone, ale w ustawieniach nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dostałem aktualizacje 138 i nigdzie nie mam vollte. Mam w Orange i dzwoniłem do nich. Odblokowali mi, powinienem już widzieć że mam. Co do ustawień fabrycznych to bez sensu że trzeba robić po każdej aktualizacji. Mam wszystko ooustawiane. Zajęło by mi to sporo czasu by ściągnąć lancher, program do sms bo mam textre. Ustawień od groma. Czy ktoś ma w Orange i też nie widzi vollte? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wejdź w Ustawienia>Sieci zwykłe i bezprzewodowe>Sieć komórkowa i zaznaczasz Rozmowy VoLTE i niżej WiFi Calling. 

Edytowane przez adamos111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam takich ustawień 

Screenshot_20190107-192645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi