Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. VoWIFI i VoLTE - pytania, dyskusja i dostępność.

Rekomendowane odpowiedzi

pool80

Bo nie masz systemu z brandem. Tak mi się wydaje. Albo nie na ten region. Nie znam się. Może daj screen jaką masz wersję systemu. 

I dlatego też wydaje mi się że to jakiś blad. Miałem brand nagle znikł i przyszła ogólna aktualizacja. Z tym że u mnie jest volte cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

O to bardzo dziwne.U mnie wygląda to tak i telefon bez brandu zakupiony z wolnej sprzedaży :

Screenshot_20190107-203058.thumb.jpg.9827a85b22036fa447707560a9f83a15.jpg

Edytowane przez adamos111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

W p9 ludzie tak mieli jak nie mieli brandu. Tylko tam jak zwykle bywa brand system był w jednej paczce. W m20lite nagle dają 2 osobne paczki a przy .138 brand TM znika....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja u siebie od początku używania telefonu z  kartą  T-Mobile przy żadnej aktualizacji nie miałem dodatkowego pliku do instalacji.A te funkcje są u mnie od wyjęcia telefonu z pudełka :-

Edytowane przez adamos111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon kupiłem w rtv agd w wolnej sprzedaży za gotówkę. W piątek dostałem aktualizacje 138. Wszystko jest ok. Tylko właśnie nie mam vollte. Nie chcę mi się robić ustawień fabrycznych, bo pół dnia będę ustawił wszystko. Ja lubię porządek i wszytko mam poukładane od a do z. Lancher, textra, dzwonki ściągnięte, zdjacia w kontaktach moich. Za dużo roboty. Ale nie wiem czemu nie mam. 

dodana zawartość

J

Screenshot_20190107_211613.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, Tomuś Tomuś napisał:

Nie chcę mi się robić ustawień fabrycznych, bo pół dnia będę ustawił wszystko

A od czego jest kopia zapasowa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 7.01.2019 o 21:14, Tomuś Tomuś napisał:

Telefon kupiłem w rtv agd w wolnej sprzedaży za gotówkę. W piątek dostałem aktualizacje 138. Wszystko jest ok. Tylko właśnie nie mam vollte. Nie chcę mi się robić ustawień fabrycznych, bo pół dnia będę ustawił wszystko. Ja lubię porządek i wszytko mam poukładane od a do z. Lancher, textra, dzwonki ściągnięte, zdjacia w kontaktach moich. Za dużo roboty. Ale nie wiem czemu nie mam. 

dodana zawartość

J

Screenshot_20190107_211613.jpg

Huawei Mate 20 Lite w sieci Orange nie będzie miał VoLTE nawet na sofcie generycznym bo nie jest on dopuszczony, masz stronkę gdzie są terminalne i dostępność VoLTE i VoWiFi u każdego z operatorów http://wificalling-volte.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, cerebrus napisał:

Huawei Mate 20 Lite w sieci Orange nie będzie miał VoLTE nawet na sofcie generycznym bo nie jest on dopuszczony, masz stronkę gdzie są terminalne i dostępność VoLTE i VoWiFi u każdego z operatorów http://wificalling-volte.pl/

Dostępność działania tak..Ale funkcje w ustawieniach powinny być w każdym modelu bez ograniczeń operatorskich.Tak jak u mnie.Powtarzam już kilkukrotnie telefon kupiony w MediaEspert  bez brandu bez żadnego ustrojstwa i funkcje są.No i działa bo mam T-Mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem dzisiaj do Orange. Oznajmili mi, że nie mój huawei mate 20 lite nie jest wspierany vollte. Więc nie mam. Ale na chwilę włożyłem kartę sim z t mobile i jest vollte. Tak więc problem się rozwiązał. Nie ma w Orange. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80
    11 minut temu, Tomuś Tomuś napisał:

Dzwoniłem dzisiaj do Orange. Oznajmili mi, że nie mój huawei mate 20 lite nie jest wspierany vollte. Więc nie mam. Ale na chwilę włożyłem kartę sim z t mobile i jest vollte. Tak więc problem się rozwiązał. Nie ma w Orange. 

Ale co, pojawiły się funkcje w ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi