Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Kamera wideo - dyskusja i przykładowe nagrania.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Temat służy do dyskusji o wideo nagrywanym przez Huawei Mate 20 Lite oraz prezentowaniu własnych lub cudzych próbek wideo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Powiem szczerze, że nie ma co prezentować...  Stary S6 robi lepsze filmy. Kolega kupił Mate Lite, to co nagrywa ten aparat to jakaś masakra Czy kto ktokolwiek chwaląc aparat za zdjęcia i  filmy oglądał je przynajmniej na monitorze ?  Czy wszyscy zachwalają go oglądając na ekraniku telefonu ... ? ;)

Czy ktoś sprawdził czy filmy nagrywane teoretycznie 60fps faktycznie są nagrane z taką ilością klatek ?  Bo możecie się zdziwić.

Edytowane przez matys_72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tylko telefon ze średniej półki więc nie można za dużo od niego wymagać. Zresztą samsungi z tej półki cenowej rewelacyjnych zdjęć też nie robią. Nie porównywałem zdjęć flagowców ale jestem pewny że nawet dobry 10 letni aparat cyfrowy zrobi lepsze zdjecie niż najdroższy flagowiec. Bo to tylko telefony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ale to nie o zdjęcia tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Odnośnie nagrywania wideo to aparat tylni nagrywa wideo Full HD 1080p w 1920x1080 (60fps),1920x1080,nagrywa też Full HD 1920x920 (18,7:9), nagrywa też w HD 720p.Format nagrania to H.264.W ustawieniach odnośnie wideo jest możliwość włączenia stabilizacji,ale jest nieobsługiwana przy wysokiej rozdzielczości i dużej liczbie klatek na sekundę.Sam mam włączoną stabilizację,a wideo nagrywam w Full HD 1080p1920x1080.Dla mnie wideo z tylnego aparatu nagrywa się dobrze,a sama stabilizacja działa jeśli odpowiednio i stabilnie trzymamy telefon.Odnośnie wideo mamy też tryb poklatkowy i zwolnione tempo,ale tego nie testowałem.

Moje testowe nagranie wideo:

https://youtu.be/UwL6F4PxF_s

Filmik dodałem w postaci odnośnika i mam nadzieję,że mój post z linkiem do nagrania wideo nagrano telefonem Huawei Mate 20 Lite będzie odpowiedni do tego tematu.

Edytowane przez lukcio27
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi