Skocz do zawartości
leider

LG V30 vs LG G7

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak korzystasz z telefonu, ale jak dla mnie jest wystarczające. Na stałe chodzi tasker z masą pluginów i profili + przełączanie się pomiędzy kilkoma apkami nie powoduje ich wyłączania. Korzystam z telefonu około tygodnia i jak na razie nie spotkałem się  z żadnym zacięciem, spowolnieniem. Czuć różnicę w predkości (na plus) w porównaniu do G5

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tej pory nie odczułem braku ramu. V30 śmiga lepiej i płynniej niż LG G3 (wersja 32/3), które miałem wcześniej. Jedynie miałem problem z odtwarzaniem muzyki w USB Audio Player ("error decoding"), ale po wyczyszczeniu danych z aplikacji problem ten zniknął

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nati18

Witam,

Obydwa wymienione modele można kupić nowe za ok. 2000zł (na OLX).

Zależy mi na:

- audio (głośniki + słuchawki)

- jakości ekranu

- płynności działania + dobrej jakości aktualizacjach

- dobrym czytniku linii papilarnych 

- aparacie

G7 jest nowszym telefonem, ale czy lepszym?

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smartfony są po prostu bardzo podobne, choć LG podkreśla że to seria V jest tą bardziej prestiżową.

- Audio - oba będą grały podobnie

- Jakość ekranu. To zależy kto co lubi - pierwsza sprawa G7 ma notcha (nie każdy toleruje), v30 nie. Dodatkowo G7 ma IPS, który nie będzie dawał takiego efektu wow jeśli chodzi o intensywność kolorów, jasność, kontrast jak p-OLED w v30. Jednak tutaj warto podkreślić - IPS jest trwalszy, nie ma problemu z wyświetlaczami które wpadają w niebieski (takie egzemplarze v30 się zdarzały) i nie wypala się (poza drobnymi wpadkami).

- Płynność działania + aktualizacje - specyfikacja baaardzo zbliżona, w codziennym użytkowaniu różnicy nie poczujesz. Jednak sądzę że g7 będzie miało jedną aktualizację więcej niż v30. Ale nie jestem pewien ;)

- Czytnik będzie w obu podobnej jakości, jednak w v30 jest w czytniku zintegrowany guzik do włączania telefonu ;)

- aparat lepszy w v30 - konkretnie szeroki kąt jest... szerszy :D 107 st. w G7 120 w V30.

Sama sobie odpowiedz :) Do tego możesz poczytać w internetach, jest kilka zestawień tych telefonów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do aktualizacji to z lg jest kiepsko i dlatego sam jestem w kropce czy nadal zostac w lg bo aparaty maja swietne czy isc do konkurencji ktora pamieta o starszych modelach i robi aktualizacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

V30 - tańszy telefon, Oled, brak notcha, lepsza bateria, lepszy szeroki kąt. G7 będzie dobrym wyborem jak stanieje do 1500zł, czyli podobnie jak było z G6. Audio z głośnika ma lepsze G7. Po prostu gra głośniej, ale niestety to nadal mono tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem tego telefonu ale mam kilka pytań:

1. Czy występuje tu jeszcze usterka z bootloopem? Bo po G3 i G4 nie chcę ryzykować.

2. Czy audio na słuchawkach jest rzeczywiście takie dobre, jak w porównaniu do innych tel np. Huaweii P20?

3. czy polecacie ten model czy lepiej uderzyć w inną markę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@alien2004

1. Nie ma problemów z bootloopem.

2. Jest dobre, ale oczywiście musisz mieć też dobre słuchawki. P20 nie ma podejścia do V30 jeśli chodzi o jakoś dźwięku na słuchawkach.

3. Zależy od ceny i wymagań. Jeśli aparat jest ważny to bym poszukał innego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bravd

Hej! mam pytanie - czy LG V30 nadal pracuje na nakładce LG UX 6.0+ ,czy też dostał/dostanie aktualizację do nowszej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861

A jaka to dla Ciebie różnica na której wersji nakładki pracuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi