Skocz do zawartości
leider

LG V30 vs LG G7

Rekomendowane odpowiedzi

niki_il

Myślę, ze Pie dostanie, pytanie kiedy , skoro z aktualizacją zabezpieczeń sobie nie radzą. Szkoda. A sam telefon jest świetny.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

LG G7 ma jeszcze znacznie lepszy głośnik i lepszą kamerkę do selfie. Szeroki kąt jest węższy, ale ponoć jakościowo lepsze robi foty.

Pytanie co dla kogo jest ważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Co do aktualizacji od LG dla v30, mimo testowania oreo to wrocilem na nougata ze stycznia 2018 tylko dlatego bo telefon lepiej trzyma na baterii, mniej sie rozgrzewa, plynnie odtwarza mi filmy (na oreo cos jak by zcinalo nieznacznie w filmach pelnometrazowych, jak by z tych 25fps co chwile uciekaly 1~2klatki, mi to bardzo przeszkadzalo bo czesto ogladam filmy w dobrej jakosci) w aparacie gladsze sa przejscia tonalne, w oreo agresywniej widac soladyzacje przez wieksza saturacje (jestem fotogralem amatorem i mi to przeszkadzalo) dlatego z tymi aktualizacjami w v30 to nie ma co sie spieszyc bo wszystko oreo co wychodza to tak samo u mnie dialaja i u znajomych bo porownywalem. Czekam na pie moze bedzie lepszy a tym czasem wracam za kazdym testem oreo do nougata 11m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

Miałem V30, mam G7.  Raczej nie zmieniał bym V30 na G7, ale wypalony dolny pasek nawigacyjny po pół roku użytkowania spowodował, że dałem szanse G7. Porównując, bateria podobnie(trochę lepiej V30), aparat mam wrażenie, że w G7 trochę lepszy, przedni lepszy w G7, szkoda tylko że szeroki kąt mniejszy i brak przeskoku w czasie nagrywania filmów, jak w V30( może na Pie to dodadzą?) gra głośników lepsza w g7, no i w g7 kontrolka led też na +.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gidyja

Szybkie pytanie ,posiadam Samsunga S7 czy warto zmieniać na V30 czy będzie to zamienił stryjek. Zamòwiłem w promocji z x-kom i teraz przyszła refleksja czy warto.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto, ja przeszedłem z S8 i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę kupić V30 lub G7. 
    Czy znikoma ilość wątków w dziale G7 powinna mnie zniechęcać do tego wyboru? Bo tak właśnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dav3GD

W zasadzie wybór między V30 a G7 w tym momencie głównie opiera się na tym, czy akceptujesz notch'a czy nie. V30 ma starszy procesor, ale pod względem wydajności nie ma w zasadzie wielkiej różnicy. G7 prawdopodobnie dostanie jedną aktualizację więcej, więc pod tym względem warto rozważyć zakup. Odnośnie ilości wątków - LG ostatnio nie ma dobrej prasy i z tego powodu popularność marki dość mocno spadła. Co wcale nie oznacza, że to zły telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Też miałem ten dylemat, w końcu kupiłem V30 i w sumie tylko dla tego, że nie ma tego notcha. Ekran w V30  mimo że oled wg mnie nie jest jakiś super, co prawda nie mam żadnych wad i podświetla równomiernie, ale nie jest to aż takie och ach, jak oglądałem G7 to nie ma jakiejś różnicy na plus dla oled. G7 jest też trochę zgrabniejszy i ma diodę, której mi jednak brakuje. Ogólnie to ciężki wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[mention=460632]Krzysztof Gladkowski[/mention] zakres korzystania mamy podobny a ja zakładam min 6 lat pracy na urzadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi