Skocz do zawartości
leider

LG V30 vs LG G7

Rekomendowane odpowiedzi

pecet

Witam. Przymierzam się do zmiany swojego G6 i mam pytanko. Co lepsze? V30 czy G7? Proszę o szczerą odpowiedź

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stoję przed podobnym wyborem  tel. dla żony sam jestem właścicielem g6 (od 9 miesięcy)  v30 ma szklane soczewki i szerszy kąt w 2 aparacie (ale ten w g7 ma 16 mpx) i oledowy ekran - za to g7 ma nowszy procesor i nowsze oprogramowanie (dodatki do aparatu). Różnicy w szybkości procesora pomiędzy g6 a v30 raczej nie zauważysz (może w niektórych grach ale minimalną - ja raczej nie gram więc...) co innego g7 to już jest szybszy procesor ale też ważne jest to raczej dla mobilnych graczy. Ja ze zdjęć w g6 jestem bardzo zadowolony - jak fabryczna aplikacja ne daje rady to mam g-cama (też w wersji do zdjęć nocnych) v30 zrobi pewnie lepsze zdjęcia szerokim kątem, bo g6 ma  światło 2,4 (inni twierdza, że są 2 wersje 2,2 i 2,8) a v30 już 1,9 ale tez bez IOS, no i v30 filmuje ponoć lepiej niż g6  (ma dużo więcej możliwości w tym cine log ale g7 tez chyba to ma za to brak możliwości zmiany szerokiego kata na ten węższy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

W G7 nie przeskoczysz w czasie nagrywania filmu z szerokiego na "zwykły" i dowrotnie, może po aktualizacji do Pie coś się zmieni. Przedni aparat o wiele kepszy w G7. Miałem V30 i po pół roku wypalił się pasek nawigacyjny na dole ekranu, mi akurat pasuje ips w G7, bo jest jasny i nie boje się o wypalenie. Dźwięk z głośnika lepszy w G7 dodatkowo położony na płaskim daje fajny bas. Dioda led do powiadomień tylko w G7, bateria chyba z lekką przewagą V30. Jako były posiadacz V30 i obecny G7, raczej wybrał bym G7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Jako wieloletni użytkownik HTC a obecnie U Ultra, którego wielkością się zmęczyłem, rozważam zakup LG G7 ThinQ lub LG V30, bądź (jak trzeba to dołożę) Samsunga S10e. 

Zależy mi na:

- szybkości działa, bo na tej nigdy się nie zawiodłem w HTC,

-  poręczności,

- jakości robionych fotek i nagrywania filmów zarówno przednim jak i tylnym aparatem.

Który model polecacie wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Jako że mam V30 to mogę się tylko o nim wypowiedzieć. Szybkość działania-nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem zadowolony od 3 miesięcy. Poręczność jak dla mnie a mam małe dłonie i bałem się, że przejście z super poręcznego G2 na V30 będzie ciężkie, ale nic z tego, telefon naprawdę poręczny, lekki, dobrze spasowany, zero zastrzeżeń.  Jakość fotek, to temat rzeka, dla mnie te z tylnego aparatu w 95% są ok, szeroki kąt naprawdę fajny. Filmy jak dla mnie ok, nie zauważyłem problemów, ale też nie jestem super wymagającym klientem w tych sprawach. Przedni aparat to tu nie spełni twoich oczekiwań, jakość zwyczajnie przeciętna. Ale ja nie używam go więc mi wszystko jedno. Ekran często krytykowany, ale ja nie wiem czemu, u siebie nie widzę problemów, fakt, że lekko zmienia się odcień białego przy patrzeniu pod kątem mi nie przeszkadza innych wad ekran nie ma u mnie. Dźwięk na słuchawkach super, ale G7 ma taką samą jakość dźwięku. Jedynie dźwięk z głośnika jak dla mnie powinien być lepszy i głośniejszy, ale tragedii też nie ma, ale G7 ma ponoć w tym temacie ma dużo lepiej to rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Jak w temacie, co możecie powiedzieć o obydwu telefonach, i który lepiej kupić a na co uwagę zwracać?

Edytowane przez spec-naz1
    Temat połączony z podobnym już istniejącym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi