Skocz do zawartości
leider

LG V30 vs LG G7

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość zmiany menu ustawień na kolor czarny ?
    Czy faktycznie bateria tak dobrze trzyma ?
    Praktycznie przez jakieś 10-12h dziennie korzystam z LTE/3G, czasami także jestem w miejsca w których jest problem z zasięgiem, zależało by mi minimum na 6h na ekranie, co o tym myślicie, dałby radę ?

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wyciągam 5.5h na LTE i prawie Maks podświetlenie ale jakbyś jakiś oszczędny tryb załączył to raczej tak. Za to 7-8H na wifi

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@Krupier  Jest jeden wgrany motyw czarny High Contrast. Zawsze można sobie też za kilka zł kupić inny motyw w sklepie Play. Ja używam Pixel 2 Black Theme for LG V30 & G6 i jestem zadowolony.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam LG-G6 od roku i jestem niezadowolony z zasięgu. Wcześniej na G4 było mega lepiej. Jak jest z V30.

Chodzi o rozmowy  nie tylko o internet.

Edytowane przez maremars
    niedopasowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się pod ww pytanie bo mam huaweia p9 i ma dobre anteny a jak jest z v30 stką ?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Nie miałem G6 więc nie mam do porównania, ale słyszałem i czytałem że tam było wyjątkowo słabo. Przesiadałem się z galaxy s7 i mam jedna kreskę więcej. Ogólnie jest porównywalnie. @lasica miał G6 więc może coś Ci więcej napisze.

Co do Huaweia to na pewno będzie słabszy zasięg. Haweii słynie z dobrych anten ale i z wysokiego promieniowania SAR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Ja nie narzekam na zasieg, u mnie w domu właśnie ciezko z zasięgiem z nokią, htc albo Sony a w v30 normalnie kreska czasem nawet dwie, głównie wifi problem z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Ja nie narzekałem ani na G6 ani na V30 nie narzekam w sprawie zasięgu. Fakt, że jak miałem G6 to przebywałem w dużym mieście i raczej sygnał jest dość silny. V30 w miejscu ze słabym zasięgiem w weekend spisywała się jak inne telefony, ani lepiej ani gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się zapytać o numer IMEI. Mianowicie, zapytałem sprzedawcy o numer IMEI telefonu i mi go podał, zaczyna się od cyfer 3599... itd. Z tego co wyczytałem, dwie pierwsze cyfry określają kraj pochodzenia, ale nie mogę znaleźć jakiejś rozpiski który numer który kraj oznacza. Dekodery na różnych stronach również nic nie pomagają. Ktoś mógłby naprostować całą sytuację. Chciałbym dowiedzieć się z jakiego kraju pochodzi telefon (sprzedawca po prostu pisze, że dystrybucja europejska).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Na stronie

Można sprawdzić. Mój również zaczyna się od 3599, wyprodukowany jest w korei, a zakupiony w polsce w sieci Orange

:)  Jest napisane :
    Network and country ABC POLAND COMMON
    Edytowane przez patrykk147
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi