Skocz do zawartości
Herus

Endomondo dla GW - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

darekc

Potwierdzam, wcześniej miałem sporo połączonych różnych aplikacji pomiędzy Endo, Stravą, SHealth by wszędzie można było mieć dane, a teraz jedna apka SyncMyTracks  i wszystko idealnie można wyeksportować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Endomondo od jakiegoś czasu jest nieużywalne - po kilku kilometrach licznik dystansu się zawiesza (za każdym razem podczas moich 3 ostatnich jazd rowerem) i jedynym wyjściem jest zakończenie treningu, bo od tego momentu nic dalej nie jest mierzone, mimo że czas jest niby dalej odliczany.  Z tego co zauważyłem licznik zawiesza się po ręcznej albo automatycznej pauzie (nie jestem teraz pewien).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pływacie z zegarkiem w wodach otwartych? Z jaką aplikacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie EM działa świetnie, ale gdy telefon (P20pro) z GW jest rozlaczon w przypadku połączenia, endomondo zrywa co chwilę połączenie gps. Zmieniałem ustawienia w GW w jaki spsob ma ustalać pozycje gps, ale bez zmian 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z SH bo działa bardzo poprawnie, szybko łapie fixa i nie zrywa połączenia nawet jak jest sparowany z telefonem podczas treningu.
    Po całym dniu eksportuję dane z SH do runtastica ale można do wielu innych za pomocą SyncMyTracks. Płatna apka ale tylko raz, to było chyba z 14 zł ale warto bo automatycznie wykonuje za nas synchronizację.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    viara

jak zainstalować na zegarku facebook, mapy i inne aplikacje ze sklepu play? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi