Skocz do zawartości
Soga*

S7 Edge 935V a aktualizacja systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Soga*

Witam serdecznie

W dniu dzisiejszym przyszedł do mnie z Singapuru S7 EDGE 935V Chciał bym wgrać do niego najnowszego androida oreo, ale nigdzie w ustawieniach nie potrafie znalesc opcji aktualizacji systemu.. Aktualny jaki jest zains to 6.0.1

Mógł by mi ktoś z Was pomóc?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soga*

Tak, to wersja na USA.

A nie da się tej aktualizacji przeprowadzić z poziomu telefonu? A jeśli nie, to mogę Cię prosić o link bądź krótki opis jak ta aktualizacje przeprowadzic?

Zależy mi na tym by był to oryginalny soft, który będzie otrzymywał aktualizacje na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyszekk

@Soga*

Z poziomu telefonu > Ustawienia >  Aktualizacja oprogramowania > Pobierz aktualizacje ręcznie 

Link masz w moim poście,  możesz do ściągnięcia romu też użyć programu Samfirm  na PC - instrukcja użycia jest na forum.

Wgrywanie nowego romu według poradników na forum - wgrywanie romu za pomocą Odina.

W linku który podałem wcześniej do romu dla USA Verizon jest również instrukcja wyrwania romu przez Odina po angielsku.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s7-edge/SM-G935V/VZW/download/G935VVRS4CRI1/234417/

Edytowane przez zbyszekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, Soga* napisał:

W dniu dzisiejszym przyszedł do mnie z Singapuru S7 EDGE 935V Chciał bym wgrać do niego najnowszego androida oreo, ale nigdzie w ustawieniach nie potrafie znalesc opcji aktualizacji systemu.. Aktualny jaki jest zains to 6.0.1

Telefon oryginalny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soga*

Dziekuje za informcje Zbyszku. Powiedz mi jeszcze tylko czy ten rom co mi podales procz androida 8 bedzie mial w pelni polskie menu?

W tym androidzie 6 sa braki polskiego menu.. I chcial bym by byl w 100% spolszczony.

W ustawieniach w ogole nie ma opcji aktualizacji systemu... Dlaczego?

Wyglada na oryginalny. Jak to sprawdzic, to Ci powiem dokladnie i az sam z ciekawosci to sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Soga* nie znajdziesz STOCK'a z językiem Polskim. Jak już to jakiś custom z XDA. Kupując inny model niż G935F(D) było jasne, że polskiego nie będzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soga*

The natura com, myslalem, ze jezyki sa zawsze wgrane w telefon i sie poprostu wybiera jaki sie uwaza.

A co to ten custom i xda? Mogl bys mi wyjasnic o co chodzi? Albo jakis link podeslac bym to ogarnal jakos?

Jak sprawdzic to czy jest on oryginalny?

I co wg Was najlepiej wgrac i w jakiej kolejnosci by zaktualizowac go do androida 8 i pl menu?

Czy lepiej pozostac przy tym androidzie 6? Znajomy mi napisal ze zaleta jego jest to ze mniej baterii bedzie zuzywac i bedzie lepsza plynnosc dzialania, to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

@Soga*

W dniu 1.06.2013 o 12:23, magik-thc napisał:

Custom rom - nieoficjalna wersja systemu operacyjnego.[...]

Xda natomiast to największe forum dotyczące androida, różnych smartfonów, modyfikacji z nimi związanych itp.

Nie będziesz miał polskiej wersji systemu na tym telefonie, nie jest on na nasz rynek - dlatego być go tam nie może.
    Jeżeli Ci zależy na pełnym j. polskim to najprościej byłoby po prostu kupić wersję z F..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi