Skocz do zawartości
CONNOЯ

Problem z długością animacji Head-Up zwiększenia/zmniejszenia głośności telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępie dodam, że nie znalazłem działu z moim telefonem, a że dostaję szkła hartowane od HTC 626 (chyba od tego modelu) tak więc postanowiłem tutaj napisać.

A więc... Mój problem polega na tym, że posiadam Security Master, który wspomaga moją baterię, która i tak już jest dość słaba... Tak czy siak - po Hard Restarcie chciałem sprawdzić czy mój problem nadal będzie taki sam - chodzi o to, iż po na przykład zwiększeniu głośności poprzez przycisk boczny na ekranie pojawia się pasek Heads-up (chyba tak to się nazywa), gdzie mogę zarządzać głośnością... Ale, jeśli wcisnę go i zostawię to pasek nie znika np. po 5 sekundach czy mniej, ale po kilku minutach... Nie mają aplikacji SM taki problem nie występuję, lecz muszę go posiadać, wspiera moją baterię.

Moje pytanie to; czy da się ominąć ten problem bez usuwania tej aplikacji i by pasek głośności się chował w normalnym odstępie czasowym (np. po 2 sekundach).

Pozdrawiam,

CONNOЯ

dodana zawartość

Problem rozwiązany,

Wystarczy w ułatwieniach dostępu wyłączyć Security Master, lecz tego niestety nie zrobię..

Do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi