Skocz do zawartości
atb80

HTC G2 Touch - jak zmienić ROM?

Rekomendowane odpowiedzi

atb80

Od 2 dni jestem "szczęśliwym" posiadaczem HTC Hero/G2 Touch z sieci ERA. Telefon posiada wersję oprogramowania 1.5. Chciałbym ją zaktualizować do najnowszej. Przeczytałem mnóstwo poradników na różnych forach i nic mi nie działa :( Podczas próby wgrania ściągniętego ROM (z końcówką .exe) wyświetla się komunikat, że program nie mógł połączyć się z telefonem - co jest dziwne, bo łącze działa podczas synchronizacji i kopiowania plików.

Ma ktoś sposób jak pozbyć się ROM ERA i wgrać niebrandowy/oryginalny nowy soft...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arnold

z tego co piszesz to nie użyłeś goldcard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atb80

Zrobiłem Goldcard, po czym uruchomiłem telefon z tą kartą wewnątrz. Uruchomił się normalnie, bez żadnych błędów, ale przy próbie tego kroku:

Pobierz oficjalny ROM HTC Hero stąd: [5] i przejdź przez proces aktualizacji ROMu - UWAGA! Spowoduje to przywrócenie ustawień (w tym tapety, układu widgetów itp.) do wersji fabrycznej HTC Hero oraz zmieni splash screen. Zalecam wykonanie na wszelki wypadek backupu danych.

* Jeśli udało ci się, to przejdź dalej. Jeśli nie, to oznacza to, że albo źle skopiowałeś cid albo źle sformatowałeś kartę albo stało się coś, czego nie przewidziałem.

nadal wyskakuje komunikat, że program do aktualizacji ROM nie mógł połączyć się z telefonem i mam sprawdzić połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arnold

Upewnij się, że poprawnie zainstalowałeś sterowniki. TO może być pomocne, podobnie jak inne poradniki z tej strony. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atb80

Sterowniki mam zainstalowane, ale niestety nadal nie mogę wgrać nowego softu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi