Skocz do zawartości
piotrzet23

Pierwsze wrażenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam go dopiero trzeci dzień.. ale jak widzę bateria jest rewelacyjna.. wiesz jak to jest.. przez pierwsze kilka dni człowiek siedzi w telefonie nonstop.. a ja odłączam po 8 od ładowarki i około 22 mam jeszcze ponad 30%. Naprawdę jest OK.. 

Co do aparatu.. w kwestii zdjęć pasował mi każdy model BlackBerry jo tej marki używałem ostatnie prawie 8 lat więc nie będę wiarygodnym testerem.. zrobiłem kilka fotek i jak obraz widzi moje oko dokładnie to samo widzę w ekranie telefonu.. więc dla mnie wystarczająco.. ?

Uwielbiam ekrany Amoledowe.. i całe szczęście ten w Xperii i ten w Nokii Sirocco nie są tak cukierkowe jak w Samsungach i chwała im z to.. 

Póki co telefon na piątkę.. ale jako, że jestem okrutnie wybredny i zmieniam telefony co kilka miesięcy.. więc zobaczymy.. jedno jest pewne.. IPHONE X jest przereklamowany.. 

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@qbajatko

A mógłbyś wstawić ss z użycia baterii na koniec dnia? Byłbym bardzo wdzięczny oprócz tego byłoby fajnie gdybyś wstawił kilka zdjęć po zmroku z automatu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak to wygląda.. 

PSX_20181102_185813.jpg

dodana zawartość

A tu bakteria..?

Screenshot_20181102-190415.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@qbajatko

Z baterii chciałem zobaczyć wykorzystanie ;)Czyli to co jest pod zakładką zaawansowane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boże ten kolorowy ekran w czasie połączeń przychodzących jest okrutny.. 

Ciekawe kiedy wpadną na pomysł, aby był biały mimo, że ekran "nie lubi" tego koloru jak to ma miejsce właśnie w Nokii.. kurcze te kolorowanki to jakaś lipa..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jak co ale to już było. Mnie się podoba. W końcu to zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78

@piotrzet23 Widzę, że w końcu zdecydowałeś się na XZ3 :)  I warto było wydać tyle kasy? Faktycznie są te powidoki na ekranie? No i czy na własnej skórze przekonałeś się co do zdjęć? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Micho78

Kupiona w T-Mobile na przedłużenie opłacało się cały koszt umowy 3499zł w tym 20 GB internetu bez limitu SMS, MMS połączenia i kilka aplikacji. Czyli za 4 zł miesięcznie mam abonament. Co do telefonu bateria taka sama jak w XZ Premium, nie trzyma mniej ani więcej. Plus to że gdy z telefonu mało korzystamy nawet na sieci 3G i się często loguje do innych stacji zdecydowanie mniej % leci niż w XZ Premium, aparat robi lepsze zdjęcia w nocy niż XZ Premium. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 21.10.2018 o 01:29, atarilol napisał:

Mam i polecam, najładniejsze sony wg mnie do tej pory. Miałem chwilę huawei p20. Ale to nie to. 

Co jest nie tak z Huawei?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi