Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Lite. Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek
    20 godzin temu, PiotrK37 napisał:

Interesuje mnie ten temat, bo chce kupić mate 20 (nie lite) że względu na IPS i (nie) wypalanie się. A tu wychodzi, że może się wypalić?

To nie jest tak, że IPS się w ogóle nie wypalają. Jest to możliwe, ale ten typ ekranu ma mniejsze do tego predyspozycje.

ps Dział Mate 20 jest tutaj - https://forum.android.com.pl/forum/2534-huawei-mate-20/ - tam kieruj swoje pytania. To jest dział Lite'a ;)

W dniu 31.08.2019 o 11:59, Adison napisał:

Telefon wrócił dziś z naprawy z wymienionym ekranem na nowy. Niestety nadal się wypala. Wieczorem wstawię zdjęcia. Jeśli by ktoś chciał sprawdzić czy problem występuje także na Waszym telefonie, można to sprawdzić apką https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_avaworks00.LCDBurnInWiper. Na dole naciskamy "check" i na szarym ekranie wszystko pięknie widać. Dajcie znać czy u Was też takie coś występuje. 

IMG-20190905-WA0000.jpg

Nowy ekran nie może się wypalić w jeden dzień. To coś innego, ale na pewno jakiś defekt. Do kolejnej reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85
    Napisano (edytowane)

Witam. Wczoraj telefon mi sie zawiesil i pojawily sie szare czarne i roznego takiego odcienia paski... calkowicie sie wylancza. Wczoraj jeszcze sie normalnie uruchomil i caly dzien dzialal... dzisiaj juz polegl calkowicie swieci miga jak zwariowany. Wydaje mi sie ze sie uruchamia bo po wcisnieciu powera paski wracaja i co jakis czas sam sie uruchamia.... 

teraz polezal i sie sam uruchomil.... magia

Edytowane przez Geno85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi