Skocz do zawartości
masi0

Serwis 2/2XL w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

masi0

Hej, chuchając na zimne - co w przypadku gdy komuś zbije się szybka? Który serwis w PL to wymieni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ichi

Podpinając się pod temat wie ktoś jak wygląda sprawa gwarancji pixela w Polsce z niepolskiej dystrybucji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

nie ma takiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ichi

Hmm... A co w takim przypadku jak tutaj: LINK?

Telefon jest z UK ale sprzedawca daje rok gwarancji od daty zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

Sprzedawca naprawia telefon na swój koszt, zapewne wysyłając go komuś w UK :)

Jedyny nieautoryzowany jaki udało mi się znaleść: http://computer-solns.pl/naprawa-telefonow-google/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ichi

Czyli jest jakaś opcja. W sumie pewnie w ogólnym rozrachunku sytuacja byłaby podobna jak w przypadku OP6 (zastanawiam się nad kupnem OP6 bądź Pixlea 2XL). Ciekawe czy będzie oficjalna dystrybucja Pixela 3 w PL. Wtedy może coś w temacie serwisu by się zmieniło.

Edytowane przez Ichi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

OP są serwisowane w Polsce w firmie CTDI. 

Jeżeli zaś chodzi o Google to należy czekać aż oficjalnie zagości w Polsce lub pojawi się w dystrybucji X-Kom itp

Ja osobiście czekam do listopada, wtedy będzie je można kupić w Media Markt w Niemczech

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Kupno w Media Markt w niemczech nie jest wyjściem. Rozmawiałem z nimi i w razie awarii trzeba im Pixela przywieźć osobiście. Najlepiej szukać na Amazon (sprzedaż i wysyłka), bo tam jest gwarancja na dwa lata i oni naprawdę dbają o klienta. Przetestowałem to na Nexusie 6P oraz Pixelu XL. W Polsce zostaje tylko serwis (bardzo drogi) http://computer-solns.pl/serwis-telefonow-google/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś się zmieniło w tym temacie? Wczoraj odebrałem mojego nowiutkiego Pixel 2 kupionego na amazonie ?

Mój wysłużony Nexus 5x wytrzymał 3 lata, zdechł dopiero jak go na urlopie utopiłem w rzece, w sumie może dalej działa, nie wiem już go nie znalazłem ?

Liczę, że Pixel 2 wytrzyma co najmniej dwa lata i obejdzie się bez serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 minuty temu, homoklikus napisał:

Coś się zmieniło w tym temacie? Wczoraj odebrałem mojego nowiutkiego Pixel 2 kupionego na amazonie ?

Mój wysłużony Nexus 5x wytrzymał 3 lata, zdechł dopiero jak go na urlopie utopiłem w rzece, w sumie może dalej działa, nie wiem już go nie znalazłem ?

Liczę, że Pixel 2 wytrzyma co najmniej dwa lata i obejdzie się bez serwisu.

Ale czym się martwisz jak masz nowy to masz gwarancję z Amazon. Ja kupiłem ponad miesiąc temu mojego pixelu 2xl w Empiku za niecałe 1500 PLN jak padnie to odsyłam im albo serwisowi który wskażą zawsze możesz ubezpieczyć prywatnie smartfon nawet od rozbicia jak upadnie i też w ramach ubezpieczenia ci naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi