Skocz do zawartości
Sumek95

HTC U12+ vs Samsung Galaxy S9+

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

W przyszłym tygodniu kończy mi się oferta u operatora. W ofercie jest wiele interesujących telefonów, jednak najbardziej do mnie przemawiają właśnie HTC U12+ oraz Samsung Galaxy S9+. Czy są na forum koledzy, którzy mieli obydwa modele, lub mają, i mogą doradzić, co będzie lepsze dla użytkownika takiego jak ja, czyli:

1) Dużo słucha muzyki na słuchawkach i głośniku bezprzewodowym ze Spotify;

2) Zależy mu na dobrych zdjęciach zarówno w dzień, jak i wieczorem/nocy;

3) Często czyta artykuły w internecie, jest aktywnym użytkownikiem FB, Instagrama oraz Messengera i YT;

4) Przez większość czasu w ciągu dnia (90%) telefon podłączony do sieci LTE - w domu bywam rzadko, więc Wi-Fi raczej bardzo mało używam. 

Stąd moje pytanie, z którego telefonu będę najbardziej zadowolony, jeżeli chodzi o baterię, aparat oraz dźwięk na słuchawkach? Do tego chciałbym, aby telefon bez problemu wytrzymał te zakładane 2 lata (boję się o wypalenie Amoleda w tak długim okresie). Zatem, który koledzy forumowicze polecacie telefon z tej dwójki? 

Edytowane przez Sumek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Wiem, że już sporo czasu upłynęło, ale może kolega podzieli się informacją co wybrał? Interesuje mnie ten HTC i przyznam, że to już 4 telefon w moim zestawieniu, który chcę mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Witam ponownie. Po, w sumie krótkiej zabawie Huawei Mate 20 doszedłem do wniosku, że jednak nie jest dla mnie. Na plac boju wbił właśnie HTC. Wizualnie inny od Samsunga. Wydajność pewnie pododna. Przyznam, że zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Proszę o opinie osób, które mają z nim styczność, może przesiadły się z Samsunga S8. Telefon będzie brany na przedłużenie abo w Plusie, więc wybór jaki mam to jeszcze Note 9 i Huawei Mate 20 i pro...

Edytowane przez spec-naz1
    Temat połączony z podobnym już istniejącym, następnym razem proszę korzystać z opcji szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Note 9 byłbyś najbardziej zadowolony, jest to najbardziej kompletny, świetny smartfon, wieje trochę nudą ale skoro Mate 20 pro odpada to nie ma lepszej propozycji, znaczy jest np taki Pixel 3 XL ale ma olbrzymi notch i jest strasznie drogi ale dla mnie Pixele 3 to najlepsze telefony na androidzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Tak. Tylko Pixela nie dostanę przy przedłużaniu umowy ;)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Daj spokój. Który telefon musiałbym wziąć, żeby mi na Pixela 3 starczyło. Ok. Nie o tym jest dyskusja. Nikt nic o HTC U12+ nie powie? Po recenzjach na YT bardzo mi się spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ten smartfon z kulejącymi przyciskami dotykowymi głośności...htc to htc wiadomo tonący okręt, kulejący z aktualizacjami.

Jak zwykle najbardziej niedoceniane flagowce na rynku. Nie musisz brać Pixela 3 , możesz wziąć 2 XL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Tak, to ten. Do braku szybkich aktualizacji już mnie Samsung przyzwyczaił, więc nie mam z tym problemów. Nie wchodzi w grę sprzedaż i kupno nowego. Nie chce mi się w to bawić. Poza tym już na starcie byłbym stratny bo to telefon z Plusa. Wiadomo, raty itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Kolega wyraźnie napisał jakie modele go interesują i że Pixel do tego grona nie należy;)

Co do U12+ wiem że niektóre egzemplarze miały problem z tymi przyciskami po premierze, jednak miała to naprawić jakaś aktualizacja oprogramowania. Sam się tym modelem interesowałem, jednak wybrałem coś innego i nie wiem jak to wygląda obecnie.

Z jednym trzeba się zgodzić, że aktualizacje w HTC są tragiczne. Co do samej firmy, to internety piszą od dobrych kilku lat że HTC upada a firma mimo to wypuszcza dalej swoje produkty, więc tutaj akurat byłym spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi