Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
YaBoL2432

Dziwne zachowanie sw2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Niedawno kupiłem smartwatch używany. Problemu ze sparowanie go z huawei p20 nie było i przez jeden dzień wszystko działało normalnie. Jak oddaliłem się od telefonu zegarek odłączał się, po pojawieniu się w zasięgu telefonu zegarek normalnie się podłączał do telefonu powiadomienia sms i połączeń działały. Na drugi dzień wszystko działało do momentu oddalenia się od telefonu. Po pojawieniu się w zasięgu telefonu zegarek niby się podłączał ale w ikonce która jest na pasku u góry był krzyżyk więc kliknąłem w nią i po przejściu w aplikacje smart connect zegarek się zresetawał. Po włączeniu się zegarka i połączeniu z telefonem nadal w ikonce był krzyżyk. Ponownie wszedłem w aplikacje, a zegarek znowu się zresetował i tak robi za każdym razem do momentu wyłączenia bt w telefonie i w zegarku. Po włączeniu bt zegarek normalnie się podłączył i widział ustawienia ale nie przychodziły żadne powiadomienia sms ani połączeń. Rozparowałem zegarek, usunąłem wszystkie aplikacje sony i sparowałem zegarek na nowo. Po sparowaniu i instalacji aplikacji sony wszystko zaczęło działać normalnie ale tylko przez jeden dzień. Używam jeszcze słuchawek Sony wi-400 ale z nimi nie ma żadnych problemów wszystko działa. Zastanawiam się czy to wina zegarka czy telefonu???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi