Skocz do zawartości
zuraw2006

[Desire ROM]MildWild CM-7.0 JG Stable | MildWild V-4.7 FINAL

Rekomendowane odpowiedzi

Hartkor piszesz że fleszujesz także RIL a na jaki?

Domyslnie w Romie jestHTC-RIL 2.2.1001G - ja flashuję najnowszy czyli HTC-RIL 2.2.1003G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erdzej
    Ja osobiście siedzę na MW Oxygen 3.5 do którego dogrywam ten KERNEL. Według mnie [i autora Thalamusa] to najlepsza jego kernela - bateria trzyma bardzo dobrze, jest dobry zapis na kartę SD, rom jest szybki i nie wystepuje [nigdy sie tym nie przejmowałem specjalnie] problem z budzeniem się i baterią naładowaną np. na 90%

Polecam.

Ja także polecam ten kernel - wgrałem już go na wersję 3.3 i super działał, teraz odrazu po wgraniu 3.5 go dograłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manieek

Na v3.5 nie mogę dodać zdjęcia do kontaktu z galerii, mam FC galerii a jak juz wejdzie w galerię to się zapętla wczytywanie zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rexon

Czy bateria na tym ROMie (OXY) przy przeciętnym używaniu trzyma dłużej niż na nowym MIUI czy krócej? Postanowiłem przesiąść się na jeden z tych systemów po długiej przygodzie z ROMami opartymi na Sense.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę przyznać że trzyma dość podobnie [ z przewagą w stronę OXYGENA] - osobiście nigdy fanatcznie nie podchodziłem do sprawdzania czasu trzymania baterii oprócz sytuacji gdy trafiałem na rom który był pod tym względem jakimś koszmarnym dramatem :) Niemniej jednak bateria trzyma tu świetnie - przy użytkowaniu telefonu tylko dzwonienie/sms powinien wytrzymać spokojnie 2 dni.

Ja osiągałem na nim do 30 godzin użytkowania [smsy/wiadomości + sprawdzanie fb/telefony/sporo muzyki/ wi-fi/3g włączone cały czas w zależności czy w jakim jestem zasięgu/accuweather on (uwielbiam wyświetlanie pogody na pasku powiadomień -GENIALNE rozwiązanie) + jakieś gierki (Angry, BlockPuzzle, AirControl) ].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rexon

@ hartkor czy znasz jakiś sposób na zmianę opcji wyświetlania ikonki baterii? Dokładniej chodzi mi o wyświetlanie w procentach. Skorzystałem z kuchni UOT i wgrałem wskaźnik do Oxygena i niby się wyświetla ale coś się krzaczy i pomimo podłączenia do kompa (ładowanie) nie pokazuje, że jest ładowany (tylko dioda) ale procenty nie rosną czy tak jakby ładowanie było zatrzymane. I wskaźnik procentowy pokazuje się też powiększony w tle na kilku pulpitach i na ekranie blokady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupełnie niepotrzebnie: W Wersji Oxy wchodzisz w ustawienia->Status Bar -> zaznaczasz opcję "battery bercentage" i Voila! masz wg mnie ładny pasujący do motywu wskaźnik procentowy [zwykłe cyferki] i obok paseczek. Może "nie urywa du*y" jak wskaźniki kołowe o zmiennym gradiencie :) ale wg mnie wygląda stylowo i prosto - no i jest funkcjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testuje ktoś może już wersje 3.5.5

Zastanaia mnie czy tą są wersje beta czy stabilne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, fajnie chodzi, ładnie wygląda, zobaczymy jeszcze jak z baterią później, ale mam parę pytań, otóż:

1. Jak wyłączyć wibrację przy odblokowywaniu? Nie chcę jej

2. Mogę sobie usunąć niektóre pulpity, do szczęścia potrzebne mi tylko 3 i nie chcę więcej.

3. Jak robię gest uszczypnięcia, to mi widżet leci powoli w dół i nie wiem o co chodzi xd Ktoś mnie oświeci?

4. Mam opcję motywów, ale żadnych nie mam, ktoś wie czy są jakieś dostępne dodatkowo?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy te romy posiadają język polski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi