Skocz do zawartości
Filip Matej

Po wymianie wyświetlacza nie mogę odblokować telefonu odciskiem palca ani wzorem, który jest poprawny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie powiem, że czytałem już kilka tematów ale nic mi nie pomogło. 

Nie używałem mojego Xiaomi redmi note 3 pro wersja global od pół roku bo rozwalił mi się wyświetlacz. Dzisiaj go wymieniłem i ku mojemu zdziwieniu po włączeniu telefonu nie mogę go odblokować ani odciskiem palca ani wzorem, który na 99% jest poprawny bo innego nigdy raczej nie używałem. 

Nie było by problemu, bo zrobił bym sobie hard restet z recovery mode ale kiedyś wgrywalem Eu wersję systemu i coś jeszcze grzebalem  (a się nie znam na tym lecz wszystko działało) oczywiście wdg poradników ale już nie pamiętam co... Teraz po naciśnięciu volume i przycisku zasilania wyskakuje mi jakiś '' królik '' grzebiacy w androidzie i nic więcej się nie dzieje. 

Mam konto Mi  połączone z telefonem lecz prawdopodobnie nie mam włączonego znajdowania urządzenia w opcjach i z poziomu chmury też nie mogę go zrestartowac. 

Co mogę zrobić, proszę o pomoc. 

Edytowane przez bergmen
    Edycja tytułu. Musi on być jasny i streszczający problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Wyłącz, naciśnij vol+ i power, powinno się uruchomić twrp.

Wyczyść dane albo poszukaj w Google jak usunąć hasła blokady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej kliknąłem volume--dlatego mi się te królik naprawiajacy androida pokazywał ta? Przy volume+ Pokazuje się żebym połączył telefon do komputera. To co teraz miflash czy co, to już sobie znajdę poradnik? 

Edytowane przez Filip Matej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Na króliku - miflash albo fastboot i wgranie twrp(znajdziesz poradniki). Ważne żebyś nie zablokował Bootloader'a.

Na vol+ i pwr - mi pc suite(albo jakoś tak).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki, wrócę z pracy to pokombinuje. 

Ja chyba kiedyś odblokowywalem bootloader i twrp wgrywalem z tego co pamiętam. 

Jak coś będę pisać 

dodana zawartość

Ok dzięki, wrócę z pracy to pokombinuje. 

Ja chyba kiedyś odblokowywalem bootloader i twrp wgrywalem z tego co pamiętam. 

Jak coś będę pisać 

Edit

zrobiłem to wszystko w sumie w 5 minut innym sposobem. Dzięki programowi xiaomi devixe Services tool. Usunąłem tam pattetn i wszystko działa. Teraz pozostaje wgrać jakiś lepszy Rom itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi