Skocz do zawartości
Daniel.

LG V40 ThinQ - Wrażenia po premierze, informacje - dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

W tym temacie dyskutujemy na temat nowego dziecka LG .... v40. 
    Premiera już za nami. Jak oceniacie ten model? 6Gb ramu w końcu zawitało do smartfonów LG ;)  
    Aparat tzn .. aparaty ;) ... najważniejsza kwestja w dzisiejszych czasach - zobaczymy jak wypadnie w testach. Trzymam kciuki! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większy ekran  większa bateria - szkoda LG. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@Damian Klimek Procesor za to bardziej energooszczędny, więc może być podobnie. Smutne, że według pierwszych recenzji aparaty nie zachwycają znowu. Zmniejszyli też szeroki kąt jak w G7, więc ja się nim nie zainteresuję raczej. Cena zabija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oszukujmy się - większy ekran = większa bateria. A przy proporcjach ekranu v40 nie ma co się spodziewać dobrych sot'ów. Niestety w LG pracują *ciach*. Z bateriami problem w LG jest od lat. Zawsze są za małe. Poszli po rozum do głowy przy tworzeniu v30 i ludzie bardzo ich za to chwalili, gdyż wreszcie bateria trzymała fajnie. I co? W g7 znów ja zmnijszyli a v40 zostawili na poziomie sprzed roku. Zapewne szukaja oszczędności przy projektowaniu baterii ;D. Po ostatnim ciężkim finansowo roku zapowiadali, ze już nie będą wypuszczać co chwilę tel. I znów wypuszczaja jak dawniej niedopracowane tel i znów ceny z kosmosu. Ja rozumiem, że chcą zarabiać, ale jeżeli dana polityka nie przynosi odpowiednich zysków to po co ją kontynuują??? W chinczykach baterie 4000mAh to norma.... Nawet samsung już się opamiętał... LG tonie i nie umieją sie ratować...

Swoją droga zdjęcia w v40 są może bez szału ale jeżeli użyli lepszej matrycy to wiele da się poprawić programowo więc tym bym się nie łamał. Sa już pierwsze testy na zagranicznym portalu -bateria na poziomie g6 sporo gorzej niz v30

Edytowane przez lasica
    wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

jakoś nie mogę nigdzie znaleźć - czy on ma płaski ekran czy boczne krawędzie są zakrzywione ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Oczywiście że płaski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11
    1 minutę temu, yaris napisał:

Oczywiście że płaski.

uff no to dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

Jak wychodzą fotki w V40,  jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam V40 od tygodnia, jak dla mnie spoko.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx
    Napisano (edytowane)
    30 minut temu, servisman napisał:

Mam V40 od tygodnia, jak dla mnie spoko.

Gdzie kupiłeś i ile dałeś, jesli mozna wiedzieć. Są sklepy internetowe, gdzie można kupić za ok 2tyś, tylko nie wiem, czy są to wer brandowane, a zależy mi raczej na wer bez brandu i eu. Mam jeszcze jedno pytanie, ile mpx jest przy ustawieniu fotek w formacie 16:9?

Edytowane przez andx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x