Skocz do zawartości
Exit96

Facebook lite czy zwykła aplikacja czy wersja w przeglądarce ? ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Exit96

Witam tak jak w temacie mam delikatny dylemat która wersja fb lepsza ? bardziej wydajniejsza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakim sprzętem dysponujesz? Facebook Lite został stworzony raczej z myślą o starszych, mniej wydajnych urządzeniach oraz z tych, które korzystają z sieci 2G. Poza tym, waży mniej od standardowej wersji.

Pełna wersja wydaje mi się przejrzystsza, poza tym masz w niej więcej opcji i tą bym wybierał (Huawei P9 Lite raczej ogarnie tą apkę bez problemu), a Fb Lite poleciłbym Ci jeśli na prawdę bardzo cenisz prostotę i minimalizm :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Exit96

Teraz posiadam Motorole E5 Pplus ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ris

Wersja w przeglądarce najmniej wygodna. Do sporadycznych wejść ok. Do częstego używania facebooka jednak problematyczna. Wersja lite jako aplikacja najlepsza, bo wszystko działa a sama aplikacja bardzo szybka. Wersja podstawowa za dużo zabiera zasobów. Więc wybór to aplikacja lite :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    royal90

Ja korzystam z wersji na przeglądarkę. Facebooka mam wtedy kiedy na niego wejdę, a nie kiedy aplikacji pasuje być uruchomionym w tle i drenować baterię. Niestety mesengera przez przerglądarkę nie pociągniesz bo ciągle te głupie przekierowanie następuje więc już ten syf musiałem zainstalować. Oczywiście w wersji Lite żeby milion pod-usług też nie działało w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi