Skocz do zawartości
passion

Brak możliwości wgrania romu/zainstalowania jakichkolwiek aplikacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem z telefonem Samsung Galaxy s4 gt-9515.

Kilka razy musiałem wgrywać do niego tego samego roma, ponieważ co jakiś czas telefon wyłączał się bez powodu, zawieszał się i występowały na nim błędy aplikacji. Dzisiaj chciałem zainstalować utorrenta z google play i pojawił się błąd "-504", poczytałem w necie i próbowałem opisanych sposobów, ale żaden nie zadziałał. Nie mam też opcji usuwania konta google w telefonie więc postanowiłem przywrócić telefon do ustawień fabrycznych (byłem wtedy poza domem, więc nie bardzo mogłem podłączyć się pod odina), wszystko skonfigurowałem i spróbowałem pobrać inną aplikację i znów ten sam błąd co wcześniej. Wróciłem do domu, odpaliłem odina, zrobiłem wszystko tak jak zawsze, dodałem ten sam ROM i klikam start. Pojawił się komunikat, że muszę dodać plik PIT, trochę się zdziwiłem, bo nigdy wcześniej nie było to wymagane. Wydobyłem plik PIT z urządzenia programem MiracleBox i dodałem do Odina, kliknąłem start i ruszyło, a po kilku sekundach zatrzymało na napisie "DO NOT OFF THE TARGET!!". Po kilku godzinach na ekranie monitora jak i wyświetlacza telefonu było to samo, zielony pasek w tym samym miejscu, a logi w odinie nic się nie zmieniły. 

Nie wiem co mam zrobić, zadziwia mnie fakt, że nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych nie mogę zainstalować żadnej aplikacji, z powodu błędu "-504". Dodam jeszcze, że próbowałem pobierać aplikacje z zewnętrznych źródeł, ale nic to nie dało, ponieważ przy instalacji (nie pobieraniu) pojawiał się ten sam błąd. Myślę, że ten błąd i fakt, że nie mogę wgrać romu do telefonu jest ze sobą jakoś powiązany. Szukałem w Internecie, ale nic nie znalazłem, wszędzie piszą/mówią, że żeby usunąć ten błąd, to należy jedynie wyczyścić dane sklepu play albo usunąć konto google. 

Jak myślicie, dlaczego nie mogę wgrać czystego romu do telefonu? Próbowałem wgrać CF-autoroot, ale również wymagało to pliku PIT, a po jego dodaniu, Odin ustał w punkcie "DO NOT OFF THE TARGET". 

Jestem bezradny, proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi