Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Łukasz Szczepaniak

Która przeglądarka byłaby najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, obecnie posiadam Huawei mate 20 lite, smartfon nowy a z przeglądarkami nie jestem na czasie. Która przeglądarka internetowa na androidzie byłaby najlepsza, ale taka by nie wymuszała instalacje messengera na Facebooku? Myślałem o operze ale czcionki nieda się zmienić. Pozdrawiam wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Moim zdaniem Samaung Browser to numer jeden. Najwygodniej mi się z niej korzysta, można sobie ustawić menu podręczne i dowolnie je skonfigurować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 minut temu, astelix napisał:

Moim zdaniem Samaung Browser to numer jeden. Najwygodniej mi się z niej korzysta, można sobie ustawić menu podręczne i dowolnie je skonfigurować. 

Niestety wszedłem w Samsung internet beta która jest nowsza od stabilnej i właśnie wywala do messengera 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, astelix napisał:

Polemizował bym.

@Łukasz Szczepaniak sprawdź Firefox'a..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Opera to jedna z garstki przeglądarek, która obsługuje w pełni fb. Nie wiem, o co Ci chodzi z tymi czcionkami, skoro ogólnie sprawuje się dobrze. Opera to mój numer 1, ale często obok używam też innej przeglądarki. Obecnie właśnie Samsung Browser beta. Prawdę mówiąc ideału jeszcze nie znalazłem, choć korzystałem z bardzo wielu aplikacji tego typu. Powiązanie opery z przeglądarką Samsunga było by bliskie ideału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie testuje samsung beta, jest świetna i ma ładny design. Jedyny minus to długie otwieranie kart 🤔 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Dla mnie dużym minusem tej przeglądarki jest brak przycisku zakończenia. Muszę tracić czas na zamknięcie wszystkich otwartych kart, włączenia strony domowej i wyjście z aplikacji przyciskiem w telefonie skonfigurowanym do zamykania aplikacji przez dłuższe przytrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi