Skocz do zawartości
Adi800

Mikrofon działa tylko podczas głośnomówiącego.

Rekomendowane odpowiedzi

Adi800

Witam, mam problem z rozmowami, a dokładniej mikrofonem. Działa on tylko, gdy przełączę na głośnomówiący, inaczej nie słychać nic. Robiłem restart do ustawień fabrycznych, podziałało dzień, dziś znowu problem powrócił. Jakieś pomysły? Telefon nie mój, ale nie widziałem żadnych apek, które mogłyby to powodować. Jedynie co mnie zastanawiało to updates od vodafone, kiedy telefon z PL i nigdy tego nie było. Najgorsze, że nie można tego usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi800

Podbijam bo już nie mam sił na ten telefon. Wgrałem custom roma, działało po restarcie jakiś czas i problem powrócił. Trochę niepotrzebnie, ale już trudno, zamówiłem całą taką taśmęwymieniłem, nadal nic. Zainstalowałem appke, Soundabout, ponieważ wielu osobom pomogła, u mnie nadal nic. Ma ktoś jakieś pomysły jeszcze? I dlaczego to cholerstwo działa po każdym wipie jakiś czas. Raz wyczyściłem cache aplikacji "telefon" i chyba na chwilę pomogło, ale teraz wyczyszczenie nic nie daje, może jakaś inna aplikacja ma na to wpływ? Obecnie siedzi niebrandowany rom od LG.

Edytowane przez Adi800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi