Skocz do zawartości
isaak

[Motorola One] Dyskusja i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz w moto one włączony Wyświetlacz Moto to z aplikacją MotoLED będziesz miał przypomnienie o powiadomieniach. 

Osobiście mam ustawione co 30sec i zawsze rzuca się w oczy, jeśli mam coś nie odczytanego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 12.02.2019 o 08:07, mickeey_mau5 napisał:

Jeśli masz w moto one włączony Wyświetlacz Moto to z aplikacją MotoLED będziesz miał przypomnienie o powiadomieniach. 

Osobiście mam ustawione co 30sec i zawsze rzuca się w oczy, jeśli mam coś nie odczytanego. 

chodzi o tą apke ?

Spoiler

Screenshot_20190212-095431.png

Edytowane przez Kitten
    Spioler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ta, z której korzystam jest chyba płatna. 

Spoiler

Screenshot_20190212-100623.thumb.png.9f7a376c7ec7aee86a87b89e07e650e7.png

Edytowane przez Kitten
    Spioler
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    53 minuty temu, mickeey_mau5 napisał:

Ta, z której korzystam jest chyba płatna

to jest to czego potrzebuje

dziekuję ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj dostałem aktualizacje do androida 9

niestety, zamiast lepiej jest gorzej, obsługa dual sim w Motoroli One jest  (i tylko tyle mozna o tym powiedzieć), ale dopracowanie oprogramowania pod dual sim leży i kwiczy (przynajmniej w porównaniu do Huaweia)

z paska powiadomień znikneły ikony kart sim, zeby na szybko je włączać i wyłączać, teraz trzeba przebrnąć przez całe ustawienia, czy da sie to zrobić jakoś szybciej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz rozwinąć o co chodzi tą z obsługą dual sim? Czego brakuje w motoroli, a co ma Huawei? Sprawnie działający dual sim to dla mnie priorytet przy wyborze telefonu i biorę właśnie pod uwagę Motorolę one albo Huawei P20 lite / Mate 20 lite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 3.03.2019 o 10:48, Bruner79 napisał:

Możesz rozwinąć o co chodzi tą z obsługą dual sim? Czego brakuje w motoroli, a co ma Huawei? Sprawnie działający dual sim to dla mnie priorytet przy wyborze telefonu i biorę właśnie pod uwagę Motorolę one albo Huawei P20 lite / Mate 20 lite

pisze to na podstawie doświadczeń z P9 Lite (VNS-L21)

SMS
    w Huaweiu podczas pisania smsa wyskakiwały dwa przyciski, z której karty wysłac smsa, w Mot ONE musisz wybrac z której karty chcesz wysłać przed pisaniem smsa, jak sie "rozpędzisz" to wyślesz z domyślnej karty, co w przypadku karty służbowej i prywatnej jest małym problemem
    w P9 były szablony smsow, czyli gotowce do wysłania, jak ktoś sporo "pracuje" telefonem to takie rzeczy jak gotowy adres email czy inna spersonalizowana wiadomość sa bardzo przydatne

choc teraz kolega ma Honor 10 i niestety wygląda to tak samo jak w Motoroli

Powiadomienia:
    brak diody powiadomień nie jest niczym rekompensowany, a płatna apka niby rozwiązuje problem , ale jest płatna
    nie ma powiadomień na ikonkach ile nieodebranych połączeń, ile maili itp, można to tez obejść dodatkowa apką , ale ....

krótko mówiąc system w tym telefonie nie jest nastawiony na klienta "biznesowego" tylko raczej na dwie karty prywatne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja za to w Motoroli One zauważylem w android 9 pie że zniknela ikona bluetooth gdy się wlączy bluetooth po prostu jej nie wyświetla co jest irytujące nawet system ui tuner nic nie pomaga ani ustawienia fabryczne

Edytowane przez RapNotDeaddd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bos_kg

U mnie kiedy klikam wyślij sms wyskakuje okienko i wybieram kartę z jakiej wysyłam a może przez to ze nie korzystam z motki aplikacji do SMS a evolwe SMS apki i wszystko ok jest..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie wiem czy odpowiedni dział ale parę tygodni temu kupiłem żonie one vision i bardzo zadowolona. Bateria średnia ale jej starcza co ważniejsze i co mnie pchnęło aby napisać tu posta:

Tryb nocny w tym tel za takie pieniądze robi ROZ...OL w mojej głowie... Nie wierzę że telefon na 289e robi takie zdjęcia w ciemnocie gdzie ja prawie nic nie widzę a on wyciąga aż tyle szczegółów. Szacun naprawdę.

Wysłane z mojego Moto Z3 Play przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kitten
    Ująłem troszkę ekspresji w wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi