Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
krolik1984

Ładowarka Power Delivery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stałem się posiadaczem LG G7 podczas ładowania od 20% do 100% na ładowarce oryginalnej  i kablu nie przekroczyło ładowanie 11 Wat.

Na stronie Qualcomm pisze że ten telefon obsługuje Quick Charge 4 czy zmiana ładowarki na taką z funkcją Power Delivery przyspieszy lądowanie czy ktoś próbował ładować ładowarką Power Delivery?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    9 minut temu, krolik1984 napisał:

Power Delivery

Jest w pełni kompatybilne z QC 4.

Niestety na stronie gsmarena podano, że LG G7(3 modele) posiadają QC 3. Sam procesor nie gwarantuje obsługi QC 4.

Sprawdź na stronie LG/na pudełku/w instrukcji czy faktycznie masz QC 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie sprawdziłem na stronie lg i tam pisze że wspiera Quick Charge ale nie podają jaką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc jestem po zakupie ładowarki https://swiatbaterii.pl/ladowarki-usb-c-power-delivery/34978-98-green-cell-ladowarka-do-lg-g7.html

Moje testy pokazały że telefon rozładowany do 10% podłączyłem go do ładowarki i o dziwo ładowanie pokazało 5.16V i 2.23A co daje 11.5068W 

Przez okres ładowania z 10% do 60% takie napięcie się utrzymywało im bliżej końca napięcie wskoczyło do 12V i 0.89A po czym im bliżej 100% to natężenie spadało a napięcie utrzymywało się 12V ładowanie zajęło 1h 40m tak więc nie wiem czy lg nie ma zablokowanej funkcji quick charge 4.0 może któraś aktualizacja odblokuję tę funkcję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi