Skocz do zawartości
memphis21

Huawei Mate 20 Pro - opinie.

Gwozdek

Proszę pamiętać, że do szczegółowych porównań dwóch modeli (lub więcej) mamy specjalnie przeznaczony do tego dział: https://forum.android.com.pl/forum/283-porównania-telefonów/

Ten temat pozostawmy samym opiniom o Huawei Mate 20 Pro.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

bartos38

@GwozdekNie koniecznie ja mam ustawiony styl z motywu Intense Dusk Dark UI i wszystko śmiga jak na domyślnym tylko zegar na ekranie blokady jest na środku ale to nawet lepiej

Edytowane przez bartos38
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

To możliwe, że bardzo na nielicznych to działa. Właśnie też Intense Dusk jako jeden z niewielu obsługuje powiadomienia na ekranie blokady :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Zapytam tutaj, gdzie wątek na temat Mate 20 ale nie pro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Mate 20 jest jeszcze w Forum Huawei.

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    456nju

... a ja juz myslalem by kupic zwyklego mate20 , mimo ze to flagowiec klasyk nie pro , ale poki co ciesze sie p20pro ktory tez jest dobry w zabawe foto , jednak mate20 ma lepszego kirina , szeroki kat LEPSZE wideo od p20pro czyli foto na takim poziomie jak p20pro czasem na minus a czasem lepiej niz wspomniany wczesniej ... afera z zielonym m20pro nie zmienia sie , jak wspomnialem wczesniej ile razy mozna wymieniac telefon a na BOE nie da sie trafic ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@456nju wstrzymaj lejce ;) .... poczekaj na samsung s10 ... też (chyba) będzie szeroki kąt i wiele bajerów.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    456nju

Nigdy wiecej szajsunga ,bylem od s2-s8,  s8 3x naprawiali - ekran wyjarany po 2 miesiacach !!!! znajomy ma to samo w s9 , poza tym szybkosc dzialania eski a huawei to dla mnie PLUS dla hujwieje , palpitacji dostawalem jak grzebalem w s9 , zapatrzony bylem w szitsunga jak //ciach// , bylem serio zdziwiony gdy zaczalem przygode z p20pro !!! 

Edytowane przez Smykoo
    pkt. 3.2 Regulaminu - nieodpowiednie słownictwo, informacja na PW
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@456nju rozumiem ... ja sam jestem fanem samsunga, dwa razy próbowalem huawei i dwa razy  wracałem. Raz mate9 i drugi raz mate 20 pro. Gdyby nie zielony ekran, to pewnie miałbym go nadal, ale coż ... jedyny mega, straszny, wielki, okropny, ciulaty, odrażający, nieprzemyślany minus huawei to nakładka. Za to powinni kogoś zwolnić :facepalm: ... i co z tego że bateria trzyma jak nigdzie indziej, jeśli potrafie ją poświęcić w imie nakładki z samsunga. Huawei popsuł wszystko nakładką i (to wniosek po zielonym ekranie) gówniarskim zachowaniem w stosunku do klientów. 

• Lubię to! 1
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BShKF

Też jestem zdania, że nakładka Huawei jest znacznie responsywniejsza, wygodniejsza i ogólnie przyjemniejsza niż ta Samsungowa. Mam bezpośrednie porównanie po przesiadce z S9 i za nic bym już nie wrócił. Być może sytuacja się nieco zmieni po premierze One UI u Samsunga.

Jedyne co mi się nie podoba w nakładce od Huawei to mocno  ograniczona obsługa powiadomień na Always on Display i... brak informacji ile zostało czasu do pełnego naładowania telefonu podczas jego ładowania.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

@BShKF dla mnie nakładka Samsunga jest najlepsza, bardzo przejrzysta, mało udziwniona, chociaż czas. Miałem Pixela 2 XL i czysty android mi nie podchodzi, również EMUI wydaje mi się przekombinowany i udziwniony, trzeba się przyzwyczaić, lata z Samsungiem robią swoje.

Ale jednak Samsung to jest to...

Edytowane przez Koko35
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi