Skocz do zawartości
memphis21

Huawei Mate 20 Pro - opinie.

Gwozdek

Proszę pamiętać, że do szczegółowych porównań dwóch modeli (lub więcej) mamy specjalnie przeznaczony do tego dział: https://forum.android.com.pl/forum/283-porównania-telefonów/

Ten temat pozostawmy samym opiniom o Huawei Mate 20 Pro.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Zachwalają, jak każdy inny producent przy większej premierze ;) Na YT można już szukać pierwszych wrażeń od recenzentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również zamówiłem w przedsprzedaży tylko, że w Morele. O ile notch i wciecia to kelwestia gustu i ile ludzi, tyle opinii to bateria, szybkie ładowanie, oledowy ekran, szerokatny obiektyw to juz fakty, które dla mnie sa istotne. Bo malym youtubowym researchu stwierdzam, ze procedura odblokowania za pomocą "wtopionego" w ekran czytnika odbywa sie chyba troche wolniej w porownianiu z czytnikiem na pleckach. Mi troszkiej łatwiej podjąć decyzje, bo przechodzę z mate8 :) Gdybym był posiadaczem p20pro to pewnie bym nie zmieniał. Jeszcze nie miałem go w dłoni, ale jest ciut wiekszy niz p20pro a p20 lezy odealnie. Ciekawi mnie tylko czy wystepuje tam opcja dark mode dla emui, widziałem to w p20 i wyglada swietnie a przy oszczedza troszkę baterie. Zastanawia mnie również kwestia tej ładowarki czy przy tak duzej mocy bateria nie dostanie po żywotności. Boli mnie tes ta cena i czuje, ze spadnie dosyć szybko, ale nie mam zamiaru juz czekać :)
    Mialy sie pojawic również slichawki bezprzewodowe a'la airpods i cisza cena tez jakas kosmiczna, bo chyba 499zl bez gumek :/ ale miala wykorzystywac przewodzenie kostne czy jakos tak, i to mnie ciekawi.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Mate 10 pro ma w baterii dark mode i ten też będzie miał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie robie 4:3 tylko "16:9" ponieważ te kwadratowe to dla mnie PRL :)

W Mate 10Pro jestem skazany na 8MPX

W Mae 20Pro będę skazany na 6 MPX ? ;( 

Wy9qdwypqhfC53d2S92zcg-650-80.jpg

Edytowane przez prokop123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@up tu chyba żaden producent nie szaleje jeśli chodzi o 16:9

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    19 godzin temu, rakers napisał:

Tylko ten wielki notch. Nie mogli zrobić jak w Mate 20? Jak widać nie można mieć wszystkiego.

Wygląda paskudnie to wcięcie.

Pewnie nie, bo rzekomo teraz jest jakaś zaawansowana technologia skanowania twarzy w 3D i po prostu komponenty by się nie zmieściły w takim małym otworku.

Ale, ja uważam, że wcięcia w ogóle nie powinno być. Jest zdecydowanie za duże - już lepiej by było, gdyby zostawili normalną, klasyczną ramkę u góry. I na pewno każdy by był zadowolony :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

W P20 nie zwracam na nie uwagi ale bo są powiadomienia i jest zwyczajnie małe. Tu od razu wali po oczach. Chodź przez te powiadomienia jest przynajmniej funkcjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem email że jutro odbieram swój tel :) będę zdawał relacje jak się sprawuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem egzemplarz z x-kom we Wrocławiu. Informuje, że brak silikonowe go etui w zestawie z telefonem. Zanim go wyniosę na "zewnątrz" to poczekam na dostępność etui w ofercie jakiegokolwiek sklepu. Ciężko mi stwierdzić czy na ekranie jest fabryczna folia. 0d58597d679aca2e565b220850926457.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Mnie telefon rozwalił na łopatki. Po pierwszych prezentacjach stwierdziłem że to jest naprawdę to. Ale jak pojawiła się cena to jak kopniak w tyłek. Widzę że absurdalne ceny dopadły również Huawei :( Denerwują mnie zaoblone ekrany,ale telefon wygląda fenomenalnie. Ale ta cena... Zobaczymy jak będzie taniał. 

Na razie czekam na więcej recenzji "zwykłego" Mate 20 albo czekam na S10. Notch mnie nie razi ale gorzej z tymi zagiętymi ekranami. Oby cena rozsądnie spadała bo S8+ czasem mnie strasznie denerwuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi