Skocz do zawartości
memphis21

Huawei Mate 20 Pro - opinie.

Gwozdek

Proszę pamiętać, że do szczegółowych porównań dwóch modeli (lub więcej) mamy specjalnie przeznaczony do tego dział: https://forum.android.com.pl/forum/283-porównania-telefonów/

Ten temat pozostawmy samym opiniom o Huawei Mate 20 Pro.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

regod

Nie ma androida ze stabilną baterią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie podłączyłem słuchawki do Mate i jestem załamany jak fatalnie to gra. Nie miałem przez ostatnie 10 lat tak słabo grającego telefonu.wszystko inne jest na prawdę świetne ale do muzyki przez słuchawki przewodowe to ten telefon się nie nadaje

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pafnucy7
    7 godzin temu, rattler01 napisał:

Właśnie podłączyłem słuchawki do Mate i jestem załamany jak fatalnie to gra. Nie miałem przez ostatnie 10 lat tak słabo grającego telefonu.wszystko inne jest na prawdę świetne ale do muzyki przez słuchawki przewodowe to ten telefon się nie nadaje

Zmień przejściówkę na taką z pixela i będzie o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Ja słucham przez bluetooth i moim zdaniem jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja słucham przez bluetooth i moim zdaniem jest ok

Tak tylko w przypadku Bluetooth DAC w telefonie nie odpowiada za dźwięk. Dzięki spróbuję w takim razie zmienić na inną przejściówkę , ale obawiam się że i tak może byc bez szału bo wzmocnienie również słabe (AkG K550, Soundmagic E50)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ufon73
    up - czy ta bateria aż tak deklasuje Samsungi takie jak Note8 czy Note9??? Większość życia miałem Samsungi właśnie, gdzie SoT za każdym razem to jakieś 3.5h. Troche już mnie to wkurza, i sam się poważnie zastanawiam nad tym Mate20Pro albo Mate30 jak wyjdzie.
    Nie wiem jak mate (będę go miał za 3tyg ) Ale bateria w note 9 trzyma mi gorzej niż w p20 pro ;)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem jak mate (będę go miał za 3tyg ) Ale bateria w note 9 trzyma mi gorzej niż w p20 pro default_wink.png

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Mate 20 Pro ma lepszą baterie niż P20 Pro

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    14 godzin temu, rattler01 napisał:

Mam sony 1000xm2 i dźwięk jest super. Dużo zależy od sprzętu jak masz słabe słuchawki to i najlepszy smartfon nie pomoże.

dodana zawartość

Byłem wczoraj w salonie sprawdzałem s10+ i powiem wam tyle. Cieszę się, że nie czekałem...mate 20 pro kolor twilight + kształt w porówaniu z samsungiem to przepaść. Mate lepiej leży w ręce i jest po prostu piękniejszy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak komuś zależy na dobrym dźwięku na słuchawkach po kablu to pozostaje zakup LG V30/40, niestety jest to obecnie jedyny słuszny wybór w wypadku słuchawek przewodowych, lub dokupienie zewnętrznego DAC np. Audioquest Dragonfly. Jednorazowy wydatek na lata, który pozostanie mimo zmiany telefonu.

Mate 20 Pro obsługuje wszystkie najnowsze kodeki Bluetooth więc jeżeli ktoś nie jest zadowolony z dźwięku przy połączeniu bezprzewodowym, problemu należy upatrywać w słuchawkach (brak obsługi aptX/aptX HD).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, Radziundzio napisał:

Jak komuś zależy na dobrym dźwięku na słuchawkach po kablu to pozostaje zakup LG V30/40, niestety jest to obecnie jedyny słuszny wybór w wypadku słuchawek przewodowych, lub dokupienie zewnętrznego DAC np. Audioquest Dragonfly. Jednorazowy wydatek na lata, który pozostanie mimo zmiany telefonu.

Mate 20 Pro obsługuje wszystkie najnowsze kodeki Bluetooth więc jeżeli ktoś nie jest zadowolony z dźwięku przy połączeniu bezprzewodowym, problemu należy upatrywać w słuchawkach (brak obsługi aptX/aptX HD).

Odpowiedzi: 1

+ ZTE axon 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi