Skocz do zawartości
memphis21

Huawei Mate 20 Pro - opinie.

Gwozdek

Proszę pamiętać, że do szczegółowych porównań dwóch modeli (lub więcej) mamy specjalnie przeznaczony do tego dział: https://forum.android.com.pl/forum/283-porównania-telefonów/

Ten temat pozostawmy samym opiniom o Huawei Mate 20 Pro.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

mirku jaka folia czy szklo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Pytasz jaką zamówiłem? Pierwsze lepsze z Ali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Placeks
    Ja przesiadłem się z Note 8. Wszystko co tu opisałeś jest prawdą, a mimo to ja jestem zadowolony ze zmiany 10 lat z samsungiem i mnie "przejadł" się już ten interfejs. Teraz ciągle łapie się na przyzwyczajeniach z notes i trochę tym irytuje, ale i tak jestem zadowolony ze zmiany. Dla mnie to coś na prawdę nowego. Podoba mi się wyświetlacz, szybkość systemu, ta "gładkość" działania ... Podoba mi się notch ...  Podoba mi się bryła. I mimo wszystkich udogodnień i pozytywów nota 8, bateria w mate 20 daje mu według mnie ten punkt przewagi. 

Takie opisy powodują że chyba pójdę pomacac.
    Czy w M20PRO też czeka mnie na początek reaktywacja dziesiątek nieużywanych/śmieciowych ficzerow?
    Chciał bym uniknąć kupowania Same w skórze Huaweia....

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maks36

Ciekawe jak z dźwiękiem. Głośnik w złączu do ładowania? Jestem ciekaw jak brzmi. Może ktoś wie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@Placeks wszystko zależy od tego co uważasz za śmieciowe apki ;) jest kilka typu HiCare, healt itp. Mnie to jakoś nie przeszkadza, bo od razu usunąłem razem z facebookiem i z dodatkami od googla typu muzyka, filmy i pakietem biurowym.... 

@Maks36 teraz sprawdziłem jak gra. Zastrzegam że żaden ze mnie audiofil ;) i do słuchania muzyki używam słuchawek, a w pracy głośnika BT, ale w porównaniu do N8 (głośnik mono) jest duuuuża różnica. Miło się słucha. No i najważniejsze - wszyscy wiemy że głośnik jest w złączu USB no i nie ma różnicy czy kabel jest podpięty czy nie. Jak oni to zrobili??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to pierwsze wrażenie nie zwaliło mnie z nóg , taki jakiś wąski przyzwyczajony jestem do cegiełki Nota 8

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacze

Jak ktoś ma jakieś pytania proszę śmiało pytac
    W Orange nie obsługuje Volte i vowifi
    Ładowarka faktycznie ładuje jak rakieta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Jeszcze jej nie użyłem :) ... Na razie ładuję tylko w nocy na indukcji i adapterze z mniejszym natężeniem. Tego potwora wziąłem do pracy, bo tam mam odpalone ciągle radio lub YT i Note8 musiałem doładowywać na szybko. A Mate? Nawet się nie spocił przez cały dzień ;) wróciłem do domu i miałem 65% baterii ??? szok. Oczywiście radio i YT na wyłączonym ekranie słucham.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folię która była na pleckach położyłem na wyświetlacz i odblokowanie odciskiem działa ciekawe jak będzie ze szkłem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Na TT ktoś zrobił test z folią 3mk i jest ok ???... Myślę że ze szkłem też powinno dać radę. Ja osobiście wolę face id. Petarda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi