Skocz do zawartości
memphis21

Huawei Mate 20 Pro - opinie.

Gwozdek

Proszę pamiętać, że do szczegółowych porównań dwóch modeli (lub więcej) mamy specjalnie przeznaczony do tego dział: https://forum.android.com.pl/forum/283-porównania-telefonów/

Ten temat pozostawmy samym opiniom o Huawei Mate 20 Pro.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście petarda

Edytowane przez rygiel1974
    Przeniosłem część posta tutaj: https://forum.android.com.pl/topic/352201-huawei-mate-20-pro-pytania-do-posiadaczy/?do=findComment&comment=5460475

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś testował szkło w płynie od SPIGEN? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Klawiter jakieś kiedyś testował w swoim programie. No tyłka to nie urywało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam dylemat bo mogę przedłużyć sobie już umowę z operatorem i zastanawiam się czy wybrać Mate 20 pro czy Note 9.
    Z filmików na yt wynika, że Mate jest lepszy. Ale interesuje mnie Wasze zdanie na temat telefonu.
    Nigdy nie miałem telefonu z "noczem".
    Jako, że to będzie zestaw przedpremierowy to wpadnie ładowarka i karta więc w sumie jak mi się nie spodoba będzie można sprzedać i kupić Note 9, i zostanie na waciki jeszcze

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacze

Co ci mogę powiedzieć moim zdaniem huawei wygrywa wygodnie się go trzyma jest ciężki bateria rewelacja tak samo jak ładowanie

Jak oglądasz np filmy na netflixie to nie widać wycięcia zresztą można je też wyłączyc

Witam, mam dylemat bo mogę przedłużyć sobie już umowę z operatorem i zastanawiam się czy wybrać Mate 20 pro czy Note 9.
    Z filmików na yt wynika, że Mate jest lepszy. Ale interesuje mnie Wasze zdanie na temat telefonu.
    Nigdy nie miałem telefonu z "noczem".
    Jako, że to będzie zestaw przedpremierowy to wpadnie ładowarka i karta więc w sumie jak mi się nie spodoba będzie można sprzedać i kupić Note 9, i zostanie na waciki jeszcze

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie same plusy jak na razie na konto Mate wpisuje. Mam teraz s8+ i do tego smartwatch gear s3, nie będzie żadnych problemów z parowaniem obsługą aplikacji itp?
    Smart głównie to zdjęć, oglądania filmów w podróży i domowej pracy biurowej więc super jest opcja desktop bez żadnych dostawek, gadżetów itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@Blondass88 miałem N8, wymieniłem na Mate 20 Pro i na ogromny plus jest bateria. To bez dwóch zdań. Tu się N8 chowa....  Co jeszcze: telefon gabarytowo mniejszy niż N8, lepiej mi się go trzyma .... Wyświetlacz OLED, więc tutaj różnicy nie widzę, no może delikatną na korzyść M20P ... Lepszy dźwięk, bo stereo, no o aparacie nie wspominam ;) ... System rakieta, a notch? Mnie suę bardzo podoba. 

Minusy: nakładka. Ta od samsunga bardziej mi pasowała i była bardziej funkcyjna. 

Mam samsung gear S3 i jest sparowany. Tak samo jak głośnik level samsunga. 

Edytowane przez mirku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy masz może taki problem, jak odejdę z zegarkiem od telefonu tak że się rozłączy i wrócę szybko to połączy się ponownie, natomiast jak odejdę na dłużej to muszę wybudzić telefon żeby się połączył. Tak jakby po jakimś czasie ubijał połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@gobi1981 mam Garmina Fenixa i tak jest , że dłuższa rozłąka z telefonem to muszę wybudzić telefon mały plusik to , że łączy się ponownie błyskawicznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Tak, też tak mam niestety ...

Edytowane przez mirku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi