Skocz do zawartości
piepan

Cashback 'Odkup Samsung' - wątek ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Darko

Dziwna sprawa,wczoraj miałem w Members w korzyściach odkup za 250zł,dziś jak chciałem skorzystać baneru już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massiwo

a wiecie gdzie mozna kupic s9 na allegro, w przypadku s8 cashback byl przyznawany od sprzedawcow ktorych firmy nie figurowaly na liscie sprzedawcow regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Nie sądzę aby się udało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop
    2 godziny temu, massiwo napisał:

a wiecie gdzie mozna kupic s9 na allegro, w przypadku s8 cashback byl przyznawany od sprzedawcow ktorych firmy nie figurowaly na liscie sprzedawcow regulaminu

Ja słyszałem, że kilku osobą udało się uzyskać zwrot pomimo zakupu w sklepach typu bestcena itd.

Nie mam pojęcia od czego to zależy. Ostatnio nawet myślałem, czy zmiana CSC przed aktywacją telefonu nie pozwoli na udział w promocjach.

https://forum.android.com.pl/forum/2363-pomoc-techniczna/

Trzeba tylko brać pod uwagę, że Samsung może sprawdzić po numerze IMEI pochodzenie telefonu (jaka sieć, jakie CSC). A w dodatku w regulaminie jest taki zapis:

Cytat

„3.W Promocji mogą wziąć udział Klienci, którzy:

a.w okresie od dnia 1 października 2018 roku, godz. 00:01 do dnia 31 grudnia2018 roku, godz. 23:59:59 dokonali zakupu Urządzenia Samsung Galaxy S9,smartfon  Samsung Galaxy S9+, smartfon Samsung Note9, a dla Urządzenia smartfon  Samsung Galaxy A9  w  okresie  od  5  listopada  2018  roku,  godz.00:01  do  31  grudnia  2018  roku,  godz.  23:59:59  (decyduje  data  dokonania zakupu Urządzenia-decyduje data i godzina wysłania zamówienia na serwer sklepu  internetowego  Partnera  Handlowego  lub  dokonania  zakupu  w  sklepie stacjonarnym Partnera Handlowego);”

Nie wydaje mi się, aby udało się uzyskać inaczej niż robiąc wszystko zgodnie z regulaminem.

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massiwo

Ja na s8 robiłem przed aktywacja debrand i nie miałem nawet romu xeo, tylko siedzę na xeu, zwrot dostałem, ale czasy i partner z regulaminu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Kod jest udostępniany po numerze imei i trzeba mieć założone konto samsunga ja miałem telefon z plusa wgrałem xeo potem przeszedłem na betę i kod dostałem co prawda tylko jeden na odkup to 250zł ten drugi na 500zł już nie pisałem reklamacje niestety do tej pory się nie odezwali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol
    13 godzin temu, massiwo napisał:

Ja na s8 robiłem przed aktywacja debrand i nie miałem nawet romu xeo, tylko siedzę na xeu, zwrot dostałem, ale czasy i partner z regulaminu 

Wszystko zależy kiedy. W lipcu to i u mnie i u żony dostaliśmy kody na odkup dla A8 kupionych w Empiku. Była to dystrybucja włoska. Podczas realizowania kodu nie trzeba było podawać numerów IMEI i poszło. 

Teraz żona realizowała kod dla S9 i już bez podania numeru IMEI nie dało rady. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massiwo

ja robiłem to teraz w listopadzie, nie chodziło mi o odkup, a cashback 500zl

@ochkarol zona kupiła telefon w jednym z punktów sprzedaży wymienionych w regulaminie ?

Edytowane przez massiwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Napisałem to, bo chciałem powiedzieć, że moim zdaniem Samsung uczy się na błędach, procedury poprawia i uczelnia system. 

To, co przechodziło w lipcu czy sierpniu - teraz nie przechodzi. Notabene, wówczas dostaliśmy z żoną dwa razy kody na odkup. Raz gdy telefony były na włoskim sofcie a po aktualizacji do Oreo soft zmienił się na XEO i dostaliśmy drugi raz ?

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja telefon kupiłem w Media Markt, 17 grudnia, wcześniej zadzwoniłem na infolinię czy kody są dostępne i czy na pewno złapie się na promocję. Wczoraj (30.12) pojawił się kod na zwrot 500 zł. Na odkup jeszcze nie. Jedyny baner odnośnie odkupu jest na 150zl gdybym kupił zegarek.

Rozumiem że za teraz powinien pojawić się baner odnośnie odkupu, a na maila powinien przyjść PIN do zwrotu 500? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi