Skocz do zawartości
DeXterous

Zmiana numeru centrum sms.

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja wygląda następująco. mam virgin mobile i vodafone is. z virgin mobile nie mogę wysyłać sms, błąd 38. virgin mi powiedziało że trzeba zmienić nr centrum sms z tym że nigdzie nie mogę tego znaleźć

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zmienisz tego sam, teoretycznie numer powinien być zapisany na karcie SIM i automatycznie zmieniony, dlatego brak takiej opcji w dużej ilości smartfonów. 

EDIT

Sam możesz zmienić w aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calea.echo

Edytowane przez BezSpecjalnejNazwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zmienione a z poziomu aplikacji "wiadomośc" nadal nie idzie. a nie chce innej używać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huawei nic nie zrobi... chyba, że jakoś programowo specjalnie dla Ciebie. Ja bym spróbował na Twoim miejscu włożyć do swojego tel, kartę Virgin mobile od znajomego, włączyć neta i za chwilę spróbować wysłać sms. Może Twoja karta jest wadliwa, stara... nie wiem.

@DeXterous u mnie po zmianie na zły kod centrum sms nie movłem wysłać sms ani z standardowej apki, ani z tej do zmiany numeru. Po odinstalowaniu apki do zmiany numeru, sms się wysłały. Powinno to też działać w druga stronę, ale jak się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kazuyoshi
6 godzin temu, DeXterous napisał:

sytuacja wygląda następująco. mam virgin mobile i vodafone is. z virgin mobile nie mogę wysyłać sms, błąd 38. virgin mi powiedziało że trzeba zmienić nr centrum sms z tym że nigdzie nie mogę tego znaleźć

Jesli możesz wpisac nr to spróbuj tego ;)

Virgin Mobile: +48790998250

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok juz wiem oco chodzi. przez to że miałem islandzką karte widocznue mam region ustawiony na islandie. nie mogę ani używać ipli ani pobrać żadnej aplikacji przeznaczonej na Polskę typu kupony do mcdonalds, pytanie jak to zmienić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką masz wersję systemu dokładnie ? Czasami wystarczy włożyć kartę Polskiego operatora typu Play, Plus, Oragne albo T-mobile i poczekać parę dni na nową wersję systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8.1.0.164. mam włożony virgin mobile, vodafone wyjety od paru dni. na fb czy Instagramie cały czas islandzkie reklamy itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi