Skocz do zawartości
Gwozdek

Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Pytamy o sposób działania, obecność funkcji, itp. posiadaczy Honora 8X.

Uwaga! W tym wątku nie rozwiązujemy problemów technicznych!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmjot

Czy jest opcja zmiany koloru panelu wysuwanego z góry na czarny - w standardowym motywie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj kupiłem telefon żonie w RTV EURO AGD i jak na razie oceniam go bardzo pozytywnie. Nawet notch mi się podoba :-) Ale do rzeczy, mam dwa pytania:

1. Ustawiłem odblokowanie na odcisk palca i wzór. Po odciśnięciu muszę za każdym razem rysować wzór. Gdzie ustawić że po przyłożeniu palca mam od razu ekran gotowy do pracy?

2. Ikony na ekranie są tak jak by trochę za duże w porównaniu do starego galaxy S5 i trochę jak by rozmyte. To kwestia jakości ekrany i jego wielkości czy to można zmienić? W Samsungu są jakby bardziej ostre krawędzie. Zaznaczam, że ustawiłem najwyższą jakość ekranu a wielkości czcionek i inne ustawione jako normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manual

Ad1: spróbuj usunąć wzór u mnie czytnik działa z kodem sześciocyfrowym bez problemu,a kod potrzebny jest tylko po ponownym uruchomieniu.

Ad2: może spróbuj zmienić ikony.

2018-11-07_104802.jpg.822c45e5c03f533f2756c87236799ca5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    59 minut temu, manual napisał:

Ad1: spróbuj usunąć wzór u mnie czytnik działa z kodem sześciocyfrowym bez problemu,a kod potrzebny jest tylko po ponownym uruchomieniu.

Ukryj zawartość

Ikony faktycznie zmienię i zobaczę. Co do pierwszego problemu, na początku też ustawiłem 6-cio cyfrowy kod ale też go żądał po każdym odciśnięciu. Pewnie jakaś pierdoła ale nie potrafię tego znaleźć. Jak by ktoś wiedział co to jest to proszę pomoc.

Jeszcze jedno. Jak usuwam wzór to automatycznie usuwa odcisk palca i nic nie działa. Nie wiem co źle robię.

Edytowane przez farciarzgilmore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manual
    2 godziny temu, farciarzgilmore napisał:

Jeszcze jedno. Jak usuwam wzór to automatycznie usuwa odcisk palca i nic nie działa. Nie wiem co źle robię

Tak chyba ma być czy to wzór czy hasło.

Screenshot_20181107-133238.thumb.jpg.d641121b8e6816d7454ad4ceed91785f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Możesz pokazać na wideo jak wygląda procedura odblokowania u Ciebie? Oczywiście z pominięciem pokazania Twojego wzoru blokady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, Gwozdek napisał:

Możesz pokazać na wideo jak wygląda procedura odblokowania u Ciebie? Oczywiście z pominięciem pokazania Twojego wzoru blokady.

Już wiem w czym błąd. Widzę, że ten problem dotyczy wszystkich telefonów z odciskiem palca. Do wyłączenia ekranu użyta została aplikacja screen off and lock a nie boczny przycisk fizyczny. Trzeba użyć aplikacji, która nie potrzebuje praw administratora telefonu i tylko wyłącza ekran ale go nie blokuje.

Jedyną wadą tego jest to, że ekran przyciemnia się bardzo mocno a dopiero po kilku sekundach całkiem gaśnie. Niestety w tym czasie czasem telefon sam się wybudza. Nie wiem z czego to wynika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Całe szczęście, że system ma własny widżet do blokowania ekranu, który nie dezaktywuje odcisków palców.
    Poza tym, EMUI 9 rozwiązało problem blokowania biometrii po użyciu zewnętrznych aplikacji.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    29 minut temu, Gwozdek napisał:

Cage szczęście, że system ma własny widżet do blokowania ekranu, który nie dezaktywuje odcisków palców.
    Poza tym, EMUI 9 rozwiązało problem blokowania biometrii po użyciu zewnętrznych aplikacji.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Jaki to widget? Ja ściągałem aplikację ze sklepu play.

Wiadomo coś kiedy będzie EMUI 9 i Android 9 na Honor 8X?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi