Skocz do zawartości
raf1943

Mi A2 LITE - aktualizacje oprogramowania i związane z nimi pytania i problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Faktycznie wczoraj dostał aktualizację do 9. Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawki. Część komunikatów jest jeszcze po angielsku.

Miałem nadzieję, że będzie można odwrócić przyciski na "belce". Niestety nie. A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Odblokowanie tel. twarzą było w starszej wersji oprogramowania czy A2 Lite dostał teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf1943

Jest dostepne odblokowanie telefonu przy pomocy twarzy.

Ponadto na dwu kartach SIM pokazuje teraz 4G, a nie jak poprzednio 3G i 4G.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! 
    Mam problem, otóż 3 dni temu zakupiłem nowego Mi A2 Lite. Wszystko pięknie działało, aż do dzisiejszej nocy, kiedy zaktualizowalem androida z wersji 8.1.0 do 9.0 (normalnie, za pomocą opcji aktualizacji w ustawieniach). Od wtedy telefon nie jest w stanie połączyc sie z zadnym wifi, dane komorkowe raz dzialaja raz nie, podczas otwierania aparatu wyswietla sie komunikat "Nie można nawiązać połączenia z aparatem, uruchom ponownie telefon" (ponowne uruchamianie nic nie daje).
    Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Da się odinstalować aktualizacje czy cos? Czy oddawać telefon na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo

Spróbuj zrobić fr, czyli przywrócić ustawienia fabryczne.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

@Jakub Haftaniuk  miałem podobny problem z siecią wifi  , pomogło usunięcie sieci  i wpisanie na nowo nazwy i hasła ,  a  po uruchomieniu telefonu wpisujesz kod pin karty ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o wifi to naciśnij zapomnij sieć, i ponownie się z nią połącz, natomiast aparat na pewno ma taki problem przy włączonym trybie 'nie przeszkadzać', jak masz włączony, to go wyłącz. Jeśli to nie pomoże to spróbuj zresetować telefon do ustawień fabrycznych.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf1943

Po takiej aktualizacji wskazane jest jest pełne czyszczenie telefonu. Ja swojego A2 Lite przywróciłem do stanu pudełkowego i wszystko działa wyśmienicie.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    box33

Czy jest możliwość powrotu do fabrycznego andka 8.1? Trochę się pospieszylem i od razu po zakupie zrobiłem aktualizacje do 9 , problem w tym że na 9 chyba nie zrobię roota , próbowałem trzema różnymi programami i lipa. Mogłem chyba na 8.1 zrobić roota i potem aktualizacje i chyba wtedy root by został? Jak można wrócić do 8.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji do pie za każdym razem jak do kogoś dzwonię lub odbieram połączenie, to głośność rozmów jest na maxa. Nie pomaga ręczna zmiana głośności rozmów (rozmówcy) w trakcie połączenia, a jak przestawię w ustawieniach, to i tak jest to ignorowane przez system, przez co za każdym połączeniem muszę ściszać... Ktoś coś poradzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi