Skocz do zawartości
Marzena Parys Bednarczyk

Jak usunąć Family Link? Nie można nawet przywrócić ustawień fabrycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilam córce telefon. Założyłam konto google dla dzieci ale family link ma takie zabezpieczenia ze mi nie pasowalo. Chcialam to usunac. Na swoim telefonie w apce family usunelam jej konto. Potem chcialam u niej to wszystko usunac i juz nie mogę. Pojazuje ze jest problem z family link. Nie moge tez przywrócić ustawien fabrycznych bo zabrania tego family link. Probowalam przywrocic konto na google ale sie nie udaje. Jak teraz zresetowac jej urzadzenie i od poczatku zalozyc konto google juz normalnie?

Edytowane przez Baron Rafau
    Doprecyzowałem tytuł tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marzena Parys Bednarczyk Spróbuj zrobić reset do ustawień fabrycznych w recovery:

1. Wyłącz telefon
    2. Przytrzymaj w tym samym momencie przyciski włączania i podgłaśniania. Gdy pojawi się logo Huawei, puść je
    3. Wybierz "Wipe data/factory reset"
    4. Gdy pójdzie, wybierz "Reboot system now"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało sie! Dziękuję❤

dodana zawartość

@Baron Rafau niestety urzadzenie pamieta jakie konto bylo zapisane na telefonie. Nie moge teraz w ogole uruchomic telefonu. Pokazuje zeby wpisac adres email który już byl użyty na tyn tel. Pomimo ze biire jako rejestracja nowego urzadzenia. A konti google usunęłam i adres email juz.nie istnieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marzena Parys Bednarczyk Spróbuj tego sposobu na obejście tej blokady:

https://forum.xda-developers.com/general/security/huawei-y6-frp-bypass-unlock-august-2017-t3651811

Możesz też poczekać, aż blokada zejdzie (72h) lub spróbować przywrócić tamto konto i będziemy kombinować inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem, Chciałabym pozbyć się tej blokady Nie usunęłam jeszcze konta google ani nie odinstalowalam Family link Od czego zacząć żeby się tej blokady całkowicie pozbyć? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Marta Szyba Czy poprzednie posty nie pomogły w Twoim problemie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam podobny problem, Chciałabym pozbyć się tej blokady Nie usunęłam jeszcze konta google ani nie odinstalowalam Family link Od czego zacząć żeby się tej blokady całkowicie pozbyć? 
    Na telefonie można mieć w tym samym czasie kilka kont (gdy np. jeden telefon używa więcej niż jedna osoba) i przełączać konta według potrzeb.
    1.Chyba należy dezaktywować Family link jako administratora naszego telefonu w tym celu sprawdz.
    Przejdz do : Ustawienia>Zabezpieczenia>Administratorzy urządzenia>Wyświetl i dezaktywuj administratorów urządzenia (i sprawdz czy tu pojawiło się jakieś ustawienia od Family link, jeśli tak to dezaktywuj je przez usunięcie zaznaczenia i restartuj phon i sprawdz ponownie czy dezaktywacja się zachowała).

2.Przejdz do Ustawienia / aplikacje / wszystko /odszukaj ikone Family link, puknij w nią, wyczyść cash, usuń wszystkie dane i odinstaluj.

Narazie nic nie rób tylko sprawdź punkt 1. i odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam podobny problem, 

założyłem konto na gmail (www) i moje main konto jest administratorem. Jest możliwość usunięcia administratora? Szukam w opcjach i nie ma :( chce usunąć opcję, że muszę potwierdzać logowanie dziecka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi