Skocz do zawartości
lasica

LG Watch Urbane 2 - jaki model wybrać jako następcę z przynajmniej tymi samymi funkcjami?

Rekomendowane odpowiedzi

lasica

Proszę w tym temacie pisać na co warto wymienić stary już jakby nie było model LG Watch Urbane 2.

Ja spróbowałem z LG Watch Sport i nie był to do końca dobry wybór.

Po pierwsze bateria jest gorsza, po drugie jest skopany pedometer, przez co zliczanie kroków jest dublowane albo potrajane.

Edytowane przez lasica
    Poprawa tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria tez już ma swoj wiek, lepsza nie będzie. Swoją drogą dalej żadnej alternatywy dla urbane2 w smartach nie widzę. Albo nie ma gsm, albo gps, albo coś tam.. poki sam nie kleknie to nie mam na co zmienić tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SAMSUNG GEAR S R750 też fajny gadżet. W moim przypadku najbardziej potrzebna jest funkcja niezależnych połączeń telefonicznych. LG Urbane 2 oraz Samsung w tym przypadku są niezastąpione.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko trzeba czekać na e-SIM, wtedy wybór będzie większy.

Wytapatalkowane na Notku dziewiątym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grzywacz8: mam dokładnie takie samo wrażenie. Ten rynek stoi w miejscu, o ile się nie cofa. Samsung wypuszcza kolejny gear, nieautonomiczny, bez SIM, bez płatności zbliżeniowych w PL, Huawei kolejnego Watcha który wygląda jak zabawka dla dzieci. Modele, które mają wygląd, nie mają funkcji. A funkcjonalnych modeli brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Niektóre z zegarków są funkcjonalne, tylko nie w naszym kraju. W innych krajach działają płatności zbliżeniowe i operatorzy obsługują e-sim, więc te zegarki są funkcjonalne.

Wysłane z Note'sa ... z żółtym rysikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG jest świetnym dodatkiem dla więcej wymagających użytkowników. Linia designu bardziej sportowa, nie do końca mi odpowiada (kwestia gustu). W moim odczuciu pasek jest źle wyprofilowany i za twardy w porównaniu z Samsungiem o którym wcześniej pisałem (ktoś kasuje moje posty). Za to funkcja prowadzenia niezależnych rozmów telefonicznych jest rewelacyjna.

Konkurencja faktycznie klepie co raz to nowe modele smartwatch ów, które oprócz wyglądu praktycznie się niczym nie różnią. Grono fanów tych gadżetów jest widocznie zbyt małe żeby zmienić system produkcji. W niektórych krajach europejskich nawet nie można kupić LG lub Samsunga na kartę SIM w salonie. Jedynie jeżeli ktoś sprowadzi i wystawi na aukcji podobnej do Allegro .Dziwne ale prawdziwe. Mogę tylko snuć domysły takiego stanu rzeczy.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myślicie o Ticwatch Pro ? Faktem jest że godnej konkurencji dla naszego zegarka nie ma .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@piotrsylwia Ja osobiście nie widzę sensu takich hybryd. Jakbym chciał zegarek bez funkcji smart to taki bym właśnie kupił.

Jeśli się zrezygnuje z karty SIM to wybór jest nawet dość spory. Jest sporo zegarków do wyboru z grupy Fossil, są zegarki Ticwatch.

Gorzej jak komuś zależy na SIM, to już wybór się zawężą do 1-2 modeli, a w właściwie nawet do jednego na naszym rynku. Do Huawei Watch 2 LTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawia się nowa alternatywa - Samsung Watch 4g esim. Numer mam w Orange, więc chyba się skuszę. Trochę będzie boleć brak płatności zbliżeniowych, ale czas pracy na baterii mi to zrekompensuje. 

Edytowane przez balwanekbuli
    Usunięto zdanie mające cechy dla oferty sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi