Skocz do zawartości
lasica

LG Watch Urbane 2 - jaki model wybrać jako następcę z przynajmniej tymi samymi funkcjami?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko esim na zegarki udostepnią w przyszłym roku na ten moment tylko IPhone. Dla mnie brak płatności zegarkiem eliminuje Samsunga.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

esim działa już na tym zegarku - jest artykuł gościa, który sobie kupił ten zegarek gdzieś za granicą i odpalił na tym esim polskiego orange. A mi jakoś już przeszły płatności zbliżeniowe - jakoś zawsze mam przy sobie telefon i NFC do płatności styka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stało się - od paru dni na moim nadgarstku wylądował Samsung Watch 4g esim. Jestem z niego bardzo zadowolony - działa błyskawicznie, nie laguje, ma mnóstwo opcji "fit" i co najważniejsze - działa na nim esim. Póki co inny numer, niż na telefonie, więc mam włączone przekierowania gdy nie odbieram, ale w najbliższym czasie orange ma udostępnić klon numeru z telefonu jako esim. Wtedy będzie bajka.Bateria przy stale włączonej tarczy, GPS i czytaniu pulsu daje radę minimum 48 godzin, także w porównaniu z Urbane rewolucja. 

Jeszcze tylko Samsung Pay i mam zegarek idealny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi