Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Powtarzające się posty "Mam aktualizację' bez żadnych dodatkowych konkretnych informacji będą ukrywane. Niewiele to wnosi do tematu. Zamiast tego, prosimy o opisanie własnych wrażeń.

W przypadku braku aktualizacji, proszę pisać w tym wątku: Nie mam aktualizacji - temat zbiorczy

Obecny niech pozostanie do opisywania wrażeń z korzystania z najnowszych wersji oprogramowania.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Taki problem zgłaszałem wielokrotnie do HiCare i niestety nie są w stanie tego rozwiązać.
    W końcu to Huawei a nie Samsung czy Apple, oni z góry zakładają że coś nie będzie działać.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Co począć panowie, telefon z wolnego rynku i zero aktualizacji

b1832d55a18099d24b192ee56f1685f8.jpg

Edytowane przez jeronimo
    poprawiono czytelnosc postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zmienić karte sim na innego operatora, czasami pomaga jeszcze przez aplikację na kompie a jak nic z tego nie zadziała, to będziesz miał jak ja Zostaje czekanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co począć panowie, telefon z wolnego rynku i zero aktualizacji b1832d55a18099d24b192ee56f1685f8.jpg

Miałem tak samo jak ty. Zmieniłem kartę sim, próbowałem przez kompa i nic. Ekran zaczął robić się różowy i sprzedałem ten telefon. Po tych cyrkach z serwisem i problemami z aktualizacja systemu nigdy więcej nie kupię Huawei, chociaż p20 pro posiadam do dziś .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Przesiadlem się z ipX i jestem bardzo zadowolony oprócz problemu z aktualizacją.

Edytowane przez ipsec
    Usunięto niepotrzebny tekst.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rknul

Problem jest z aktualizacjami OTA. U mnie to samo - cały czas stara wersja. Codzienne klikanie na telefonie w "Aktualizacja oprogramowania" nie przynosiło efektu. Wyszukałem w Internecie, by spróbować wyszukać przez aplikację Huaweia - HiSuite. Podłączam telefon kablem i cud - od razu najnowsza wersja 9.0.0.210 (z pominięciem 187 na którą czekałem...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również wersja 210 widnieje jako ostatnia (telefon z wolnego rynku). Najbardziej chciałbym dostać VoLTE albo WiFi Calling no ale pomarzyć zawsze można... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VoLTE i Wifi caling to już zależy od operatora sieci jakie telefony wspiera w play m20 pro jest wspierane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    birc

Dokładnie ja mam 198 i przy wczesniejszych wersjach tez po włożeniu karty play odrazu volte i wificalling odrazu domyslnie sie swieciło 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Afer
    16 godzin temu, Super58SIC napisał:

U mnie również wersja 210 widnieje jako ostatnia (telefon z wolnego rynku). Najbardziej chciałbym dostać VoLTE albo WiFi Calling no ale pomarzyć zawsze można... ;/

VoLTE i WiFi Calling nie są wspierane ani programowo ani systemowo przez Orange w Huawei. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi