Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Powtarzające się posty "Mam aktualizację' bez żadnych dodatkowych konkretnych informacji będą ukrywane. Niewiele to wnosi do tematu. Zamiast tego, prosimy o opisanie własnych wrażeń.

W przypadku braku aktualizacji, proszę pisać w tym wątku: Nie mam aktualizacji - temat zbiorczy

Obecny niech pozostanie do opisywania wrażeń z korzystania z najnowszych wersji oprogramowania.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Telefony świeże na rynku mogą się jeszcze uchronić przed brandem operatorów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Co do uzyskania aktualizacji pomagało włożenie karty sim z T-mobile potwierdzone bo sam tak miałem w p20 pro ale nie wiem dlaczego akurat ta karta pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się nowa wersja firmware do Mate 20 Pro  wersja 9.0.0.137 (C00E130R1P20) tak donosi pewien gość z Meksyku, u ktorego ta akutualizacja sie pojawiła

Zmiany:

-zmiany w kontaktach
    -poprawiona czułość dotyku w niektorych grach
    -zoptymalizowana wydajnosc kamery

Rozmiar aktualizacji 288MB

Ponoc poprawiono drganie kamery w 4K

Screenshot_20181108_085839_com.huawei.android.hwouc.jpg

Screenshot_20181108_085851_com.huawei.android.hwouc.jpg

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Tyle tylko, że to inny region i może mieć inne oznaczenia, niż soft z Europy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Jak tam wygląda sprawa softu na dziś dzień? Co można by było według Was poprawić aktualizacjami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Po restarcie włącza się automatyczna regulacja światła, a wcześniej była wyłączona.

2. Pomimo że pokazuje zasięg 2-3 kreski w trudnym terenie. Internet nie działa. (Viking mobile nadajnik play)

3. Gdy włączam tethering i smartfon działa jako router, na komputerze w grach online mam spore skoki w pingach (80-130) po prostu jest niestabilne . Dopiero po 5-10 minutach sprawa się normuje ale i tak jest sporo (65-80). Jest to smartfon z nowym modemem i oczekuję się czegoś więcej niż stare modele.. które miałem Note 5, z3.

4. Inaczej wygląda prędkość ładowania baterii od 0 do 70% a od 70 - 100% zwróćcie szczególną uwagę na 95-100%.

5. Nie zawsze wybudza się telefon gdy wyjmujęz z kabury. Trzeba nacisnąć czerwony guzik i dopiero rozpoznaje twarz.

6. Brakuje mi funkcji z Samsunga że można wyłączyć budzik kładąc rękę na ekran. Tutaj muszę odwrócić telefon.

7. Pomimo nowego modemu prędkości są standardowe. Maks miałem full kreski i lte+ (70-75Mbps)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyciski głośności zmieniają głośność multimediów, a nie dzwonka. Trzeba wejść w ustawienia za każdym razem aby zmienić głośność...

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

To prawda z tymi przyciskami i ten co to wymyślił powinien się smażyć w piekle

tapnięte z Mate 20 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygiboos

Hmmm, a ja akurat tak lubie, w samsungu tak sam zmieniałem - dźwięki multimediów zmieniam często, dzwonka raz ustawiam i nie zmieniam - co najwyżej wyciszam. 

Po kliknięciu głośności można szybko kliknąć ikonkę na górze, żeby włączyć wibrację, potem tryb cichy - trzecie wciśnięcie pozwala sterować dzwonkiem:

1084222809_OperaZdjcie_2018-11-27_222521_photos.google_com.png.bdfa9509400a5733c683899b0643c1c9.png

Więc nie jest to jakieś bardzo niewygodne - szybkie 3 kliki i mamy 2 paski osobno.

Edytowane przez zygiboos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Ale po co klikać trzy razy klikam w zębatkę pod spodem i mam ustawienia dzwonka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi