Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Aby uniknąć zbędnych dyskusji na temat kto już posiada aktualizację, a kto nie załączamy zasadę wydawania aktualizacji według Huawei:

"Kiedy Huawei wydaje nową aktualizację Androida na jednym ze swoich urządzeń, tylko 1% aktywowanych urządzeń jest dostępnych przez pierwsze 48 godzin. Dzieje się tak, ponieważ monitoruje działanie wewnętrznego systemu Google na podstawie tych pierwszych aktualizacji i monitoruje, czy w aktualizacji nie wystąpił błąd. Następnie, jeśli nie ma błędu, 25% aktywowanych urządzeń otrzyma aktualizację w ciągu pierwszych dwóch tygodni, następnie 50% wszystkich urządzeń, a następnie tylko 100% aktywowanych urządzeń. Ten proces może potrwać do 8 tygodni.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda jest prawdziwa dla jawnej kompilacji, a nie modelu. Oznacza to, że oprogramowanie działające z innym numerem kompilacji odblokowanym przez kartę lub aktualnie dostarczane przez dostawców usług jest oddzielne"

Prosimy o niespamowanie nic nie wnoszącymi do tematu postami. Mile widziane są uwagi i wrażenia dotyczące nowego softu.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj mam 9.1.0.346(C432xxxxx)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

U mnie tez soft 9.1.0.339 i brak aktualizacji. Brak dostępu do bety, brak aktualizacji do 10, wymuszenie kartą giffgaff nic nie daje. .. 

Edytowane przez rafik787

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostał już ktoś androida 10 na Mate 20 Pro wersja oficjalna?

Mnie Pani ze wsparcia powiedziała że można wymusić przez HiCare ale u mnie nic nie ma. Telefon z wolnej dystrybucji karta Tmobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, piotrsylwia napisał:

Mnie Pani ze wsparcia powiedziała że można wymusić przez HiCare ale u mnie nic nie ma. Telefon z wolnej dystrybucji karta Tmobile.

Ja mam z internetowego sklepu huawei i też w żaden sposób nie mam aktualizacji, przez hicare, hisuitei i tradycjnie przez same ustawienia. Wolę czekać cierpliwie niż uceglić jak kolega kilka tematów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emerowo
    Godzinę temu, Marcin171991 napisał:

Ja mam z internetowego sklepu huawei i też w żaden sposób nie mam aktualizacji, przez hicare, hisuitei i tradycjnie przez same ustawienia. Wolę czekać cierpliwie niż uceglić jak kolega kilka tematów wyżej.

10-tka nie "ucegla", kolega "z kilku tematów wyżej" zrobił sobie problemy z innego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jaruga

Myślę że poczekamy sobie do Świąt BN. Parę dni temu była aktualizacja dziewiatki. Z resztą huawei deklarował grudzień dla serii mate 20.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga połowa listopada to oficjalny termin aktualizacji do Emui 10 dla Mate 20 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do tych co dostali aktualizacje do androida 10 : z jakiej kompilacji wcześniejszej dostaliście aktualizacje do 10tki ?

9.1.0.346 lub 9.1.0.338 czy innej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xtreemghost 9.1.0.338

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem kartę Giffgaff, zmiana regionu na Niemcy w hicare i aktualizacja do 10 wskoczyła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi