Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Gwozdek

Powtarzające się posty "Mam aktualizację' bez żadnych dodatkowych konkretnych informacji będą ukrywane. Niewiele to wnosi do tematu. Zamiast tego, prosimy o opisanie własnych wrażeń.

W przypadku braku aktualizacji, proszę pisać w tym wątku: Nie mam aktualizacji - temat zbiorczy

Obecny niech pozostanie do opisywania wrażeń z korzystania z najnowszych wersji oprogramowania.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

liftlodz

Nie nie mylisz się, była

tapnięte z Mate 20 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze to coś namieszałem, może z poprzedniego telefonu.. (P10)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Afer

Chyba nie namieszałeś bo i ja mam wrażenie, że lupy nie było. Na nowszym sofcie tel. działa dużo szybciej ale, przynajmniej u mnie, jest większe zużycie prądu, albo... Zmiana sposobu wskazania. 

Na poprzednim sofcie po wieczornym ładowani, rano miałem w dalszym ciągu 100% rano. A na najnowszym sofcie w ciągu nocy spada  do 97%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

No nie 3% przez noc proszę bądźmy poważni przecież telefon musi pobierać energie bo jest włączony a co do szybkości to jak to zauważyłeś przecież ten telefon to petarda ( najlepsze i najszybsze podzespoły na rynku jak na razie) i przeciętny użytkownik nie zauważy czy telefon po aktualizacji chodzi szybciej czy wolniej przynajmniej ja nie zauważyłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Afer

Przecież ja nie mam pretensji tylko informuje co u mnie spowodowała aktualizacja systemu. A zmianę szybkości mozna zobaczyć np przy odblokowaniu tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Po dzisiejszej aktualizachibtel nie mam mozliwosci prztblizania na aparacie 5x. Max teraz jest x3. Tylko 3 opcje. Szeroki, x1 i x3. Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kubaan88

X5 musisz sobie niestety ręcznie przybliżyć, uszczypnieciem ekranu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy soft zdecydowanie poprawił szybkość działania telefonu (serio to możliwe). Odblokowanie twarzą i odciskiem palca również są sprawniejsze zatem poki co dużo rzeczy na plus. Zobaczymy jak bateria bo do tej pory też była rewelacyjna. Ten interfejs aparatu trochę wkurzajace z tym powiększeniem 5x ale da się przeżyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygiboos

Bateria uczy się z czasem dzięki AI i dostosowuje do Twojego używania, jest naprawdę niesamowita. W S8 miałem zazwyczaj o tej porze (jest 20:00) około 40-50% - teraz na moim Mate mam 80%. A naprawdę się nie oszczędzam. Wszystko włączone, synchro z zegarkiem, przed pracą przeglądałem neta, gadałem na komunikatorze. W pracy też trochę YT na przerwie. Kilka telefonów, kilkanaście maili, smsy... Nigdy nie widziałem takiego wyniku jeszcze.

A co do aparatu przesuwanie palcem góra dół zmienia zoom od 0,6 do 10x

Spoiler

672419684_OperaZdjcie_2018-12-14_200012_photos.google_com.png.2dae464076984db1aa8285d56b727714.png

Edytowane przez zygiboos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To prawda z tymi przyciskami i ten co to wymyślił powinien się smażyć w piekle

tapnięte z Mate 20 Pro

Po ostatniej aktualizacji zauważyłem, że można zmienić w ustawieniach domyślną funkcję przycisków głośności. f5784f0bb86e108fc0b18d90f71fbfd3.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi