Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
MKocon1903

HTC 10, wyłącza się, podświetlenie przycisku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :D sory jak zły dział, to mój pierwszy post, ale wacając do głównego tematu: zakupiłem okazjonalnie HTC 10 z dystrybucji Play. Kilka razy telefon wyłączył mi się podczas robienia zdjęcia, ale było to tylko wtedy kiedy bateria miała poniżej 50%. Drugim problemem jest brak podświetlenia prawego przycisku funkcjnego. Sam przycisk i wibracje działają. Czego to może być wina ? Może jest jakaś metoda na CAŁKOWITE wyłączenie tego podświetlenia ? Kolejnym problemem jest sama wytrzymałość baterii. Rozładowanie od 80 do 20 to niecałe 1.5 godziny na wyświetlaczu w ciągu 6h w warunkach domowych czyli raczej poniżej połowy jasności. Bateria do wymiany ? Dzięki z góry za pomoc i czas :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zaczął od wymiany baterii. Co do przycisku to wydaje mi się, że może to wina popsutego podświetlenia w tym miejscu. Reset do fabrycznych raczej nic nie pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baterie wymienię dzisiaj. Tak się zastanawiam czy do jej drenażu przyczynia się też może obecność androida 8.0 ? Na pewnej stronie przeczytałem masę negatywnych opinii na temat działania telefonu po tej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Oreo bateria trochę szybciej leci, ale nie aż tak, jak opisujesz. Wina baterii.

Zrób test baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi