Skocz do zawartości
tomwal12721

Telefon nie chce się ładować, nie uruchamia się, błędy przy wgrywaniu oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Proszę o pomoc kupiłem z5 premium była w nim rozładowana bateria. Bateria nie chciała się na tym urządzeniu ładować. Lądował kilka senund i przestawal i tak w kółko. Naladowalem baterie na innym urządzeniu i odziwo telefon odpalił ale jest na nim hasło i nie mogę go odblokować. Po wybraniu opcji uruchom ponownie telefon się wyłączy i nie Chce włączyc. Dopiero włączy się jeśli odłącze baterie na 10 minut wtedy się włączy. Chciałem od nowa wgrać softa flashtoolem ale program od razu wywala błąd. Oczywiście był podłączony w trybie recorvery. Również po tym podłączeniu muszę wyjąć baterie na 10 minut by zaczął wogole reagować na ładowarkę lub się włączyć. Myślałem że znalazłem okazję by mieć telefon dla siebie no ale niestety to by było za piękne. Proszę o pomoc co mogę zrobić w tym przypadku lub jaka może być przyczyna. Dodam jeszcze że naprawa oprogramowania przez program sony companin również nawet nie ruszyła w trybie recorvery. Proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam. :)

Edytowane przez balwanekbuli
    Poprawiłem temat. Proszę lepiej opisywać tematy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi