Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
lolekanabolek

Zenfone 5/5Z - Aktualizacje oprogramowania

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nowa aktualizacja ZenFone 5Z ZS620KL_ WW_80.30.96.221. Jakieś mało znaczące poprawki

1. Fixed ShortCut Widget Icon too Small Problem
    2. Fix the hidding notch function with Youtube
    3. Improve the detection frequency of AI scene detect

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już mnie Asus zaczyna irytować, tyle bugów w sofcie a oni przez ostatnie 3 miesiące poprawili same mało istotne popierdółki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bol3Q

Jakie masz bugi w sofcie? Ja mam mojego 5Z ok. 10 dni i nic poważnego nie zauważyłem, może za mało jeszcze używam.

No może poza tym, że nie przychodzą powiadomienia z 2 aplikacji, na poprzednim LG G4 przychodziły prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie za mało, ja na początku też byłem zadowolony.

- Znikające apki z widoku ostatnio używanych, po kilku godzinach niektóre apki stamtąd po prostu znikają, jak je odpalisz normalnie to włączają się od razu bez przeładowania więc są w RAM-ie ale znikają z tego widoku, u mnie to nagminne

- "Trzęsący" się auto-focus podczas nagrywania wideo - spróbuj ciężko to opisać

- Beznadziejne audio (nie dotyczy Youtube'a / Spotify) ale w każdym playerze MP3 jest tragedia

- Bateria znikająca w oczach, przez noc schodzi mi 6-8% baterii przy wyłączonej wszelkiej synchronizacji, aktualnie mam 80% baterii i aż 28 minut SoT 😕

- Brak wsparcia dla ARCore

- "Ulepszone" przez AI zdjęcia, które powinny się pojawiać w galerii - do tej pory dostałem tylko raz taką informacje i dotyczyła nie zdjęcia tylko.. tapety

Edytowane przez Ardaenye

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 31.10.2018 o 15:46, Ardaenye napisał:

Zdecydowanie za mało, ja na początku też byłem zadowolony.

- Znikające apki z widoku ostatnio używanych, po kilku godzinach niektóre apki stamtąd po prostu znikają, jak je odpalisz normalnie to włączają się od razu bez przeładowania więc są w RAM-ie ale znikają z tego widoku, u mnie to nagminne

- "Trzęsący" się auto-focus podczas nagrywania wideo - spróbuj ciężko to opisać

- Beznadziejne audio (nie dotyczy Youtube'a / Spotify) ale w każdym playerze MP3 jest tragedia

- Bateria znikająca w oczach, przez noc schodzi mi 6-8% baterii przy wyłączonej wszelkiej synchronizacji, aktualnie mam 80% baterii i aż 28 minut SoT 😕

- Brak wsparcia dla ARCore

- "Ulepszone" przez AI zdjęcia, które powinny się pojawiać w galerii - do tej pory dostałem tylko raz taką informacje i dotyczyła nie zdjęcia tylko.. tapety

Wszystkie objawy wystepuja w moim telefonie. Dodam, ze ustawienia korektora dzwieku trzeba ustawic na "normalny" w dtx, zeby dzwiek byl w miare solidnie odtwarzany.
    Nagrywanie filmow to porazka, czy to FHD czy 4K, przy kazdym ruchu kamerą odnowa szuka ostrosci, przez co jest taka "galareta"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ardaenye @mixmax88

Ja u siebie połowy z tych błędów nie zauważyłem..

znikające apki - brak/nie stwierdziłem

auto-focus - normalnie, bez galarety itp,  sprawdzane przy FHD, 4K, 30/60 fps

audio- najlepsze jakie słyszałem w telefonie jak dotąd, miałem sony Z3 rówiniez z głośnikami stereo - bez porównania, o niebo lepiej w Zenku

bateria przez noc: odłączony od ładowarki przy 100% o 23.00, o 5.30 rano 100%

ARCore nie potrzebuje póki co

Zdjęcia AI faktycznie nie pojawiają się w galerii, nie przeszkadza mi to.

Ogólnie nie mam się do czego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    janpat
    11 godzin temu, mr.gatezz napisał:

@Ardaenye @mixmax88

Ja u siebie połowy z tych błędów nie zauważyłem..

znikające apki - brak/nie stwierdziłem

auto-focus - normalnie, bez galarety itp,  sprawdzane przy FHD, 4K, 30/60 fps

audio- najlepsze jakie słyszałem w telefonie jak dotąd, miałem sony Z3 rówiniez z głośnikami stereo - bez porównania, o niebo lepiej w Zenku

bateria przez noc: odłączony od ładowarki przy 100% o 23.00, o 5.30 rano 100%

ARCore nie potrzebuje póki co

Zdjęcia AI faktycznie nie pojawiają się w galerii, nie przeszkadza mi to.

Ogólnie nie mam się do czego przyczepić.

U mnie tak samo a telefon mam od lipca. Bardzo porządny fon Asusa a jest to mój czwarty po 2, 3 i 4 Zenfon. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety na forum Asusa jest multum narzekań na każdą z tych rzeczy, więc to nie są pojedyncze przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ardaenye

Może i  nie pojedyncze, ale i też nie reguła:) Możliwe, że  jakieś z pierwszych partii w sprzedaży miały fabryczne bugi..albo coś w ten deseń.  Ciekawe czy da się gdzieś jakoś sprawdzić np datę produkcji np. który  tydzień w roku, bo w menu nic takiego nie znalazłem.( ewentualnie wersje sprzętu w system->Informacje->Informacje o sprzęcie) Może jakimś kodem jakieś menu serwisowe. Ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MFD 2018.05, czyli maj. Jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi