Skocz do zawartości
piotrzet23

VoLTE i VoWiFi - Temat zbiorczy, problemy, opinie, pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dobrze pisałem to samo tyczy się T-Mobile i każdej innej sieci która to wspiera 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    om3ga
    2 godziny temu, piotrzet23 napisał:

Żeby korzystać z usługi w Orange trzeba mieć soft brandowany przez Orange. Inaczej się nie skorzysta. Te osoby, które nie mają pojęcia niech się nie wypowiadają i nie wprowadzają innych w błąd.

Fakt 1 : na Samsungu S7 Edge, czysty soft czytaj niebrandowany usługa WiFi Calling działa bez żadnych dodatkowych aplikacji - nie wiem jak jest na Sony to też pytam.

Fakt 2: W linku który udostępniłem w poprzednim poście, jest podane, które urządzenia są wspierane przez Orange i jest informacja, że usługa powinna uruchomić się automatycznie. Być może wprowadzają w błąd, ja tylko opieram się na tym co sam operator udostępnił na oficjalnej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Operator nie gwarantuje działania usługi na innym sofcie niż brand. To że samsung ma to nie znaczy, ze inni również.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    om3ga

Orange odp. że nie wie dlaczego nie działa - powinno bez niczego, bo jest wspierany itp. No ale, życie ;) Stanęło na tym, że trzeba zainstalować aplikację WiFi Calling.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orange odpowiada tak jak mu pasuje. Powtarzam jeszcze raz żeby VoLTE i VoWiFi działało na jakiejkolwiek Xperii potrzebny jest brand operatora w której sieci usługa ma działać. Wyjątkiem jest XZ2 Premium, które ma wsparcie tych usług bez brandu w sieci Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi