Skocz do zawartości
FiolaMola

equalizer [Rozwiązany] Equalizer psuje jakość dźwięku po aktualizacji systemu do 8.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim telefonie, po aktualizacji systemu pojawił się problem z equalizerem w odtwarzaczu Pi Music Player - jak i również innymi czy w ogóle z odtwarzaniem bezpośrednio z plików. Wcześniej chodził bez zarzutu, podbicia bass itp. Po zainstalowaniu aktualizacji problem pojawił się z jakimkolwiek ustawieniem dźwięku - czy to w odtwarzaczu czy za pomocą innego equalizera. Dźwięk zamiast podkręcony jest jakby połączeniem drapania tablicy a pisku opon samochodu. Problem ten występuje słuchając na słuchawkach, głośnikach - przez Bluetooth. Jedynie przy odtwarzaniu dźwięku przez głośnik telefonu wszystko jest okay. Czy ktoś mógłby z tym pomóc?

Edytowane przez bartekc00
    Doprecyzowanie nazwy wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Miałem podobną sytuację. Po aktualizacji całkiem basy wcięło. Ale pomogło przeinstalowanie odtwarzacza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałam i tego, jak i również całkowite czyszczenie telefonu i nic to nie dało. Jedynie na głośniki wszystko jest okay, jakakolwiek ingerencja przez equalizer nie działa, ani na słuchawkach przez Jacka ani przez Bluetooth. Z tego co już szukałam na własną rękę, nie znalazłam nigdzie posta, żeby ktoś się taki problem skarżył.

EDIT  !!! 

Po dalszych poszukiwaniach problemu i braku odpowiedzi zdecydowałam się na przywrócenie poprzedniej wersji systemu - Android 7.0, EMUI 5.1. - z tego względu, że to po zainstalowaniu 8.0 zauważyłam problemy. Krok ten okazał się trafny, narazie próba odtworzenia muzyki -  bezpośrednio z plików bez asysty programu i osobno zainstalowany, losowy equalizer -  się udała. 

Edytowane przez FiolaMola
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi