Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jeśli zauważyłeś w działaniu swojego wyświetlacza jakieś nieprawidłowości, to opisz tutaj swój problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Gdy zablokuje telefon ekran po chwili zaczyna mrugać przez 5 sek. Jak wył odblokowanie ID palca to jest ok 

Edytowane przez mati939

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

U mnie jest problem z dolną częścią ekranu i całą jego lewą stroną. Nie jest to może tak wyraźne jak na tym egzemplarzu z filmiku, ale wyraźnie rzuca się w oczy podczas wieczornego korzystania z telefonu.

@prokop123 ,@rygiel1974@mirku otwórzcie nową karę w Chromie, zmniejszcie jasność ekranu na minimum i zrzućcie górną belkę powiadomień. Jeżeli nie będziecie mieli żadnych śladów, to można uznać, że macie egzemplarze wolne od wad.

Pamiętajcie również, że ten problem pojawia się w miarę upływu czasu. U mnie ekran również był idealny w pierwszych dniach korzystania z telefonu.

Poniżej przykład jak to może wyglądać:

Dq3q6kdXQAAtrO8.jpg:large

Edytowane przez DJcOOkieee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygiboos

U mnie ideał, ale mam pytanie: Ktoś się orientuje, jak można sprawdzić czy mamy wyświetlacz produkcji LG czy BOE? Tak z ciekawości chciałbym wiewdzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nic nie mogę znależć u siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    43 minuty temu, zygiboos napisał:

U mnie ideał, ale mam pytanie: Ktoś się orientuje, jak można sprawdzić czy mamy wyświetlacz produkcji LG czy BOE? Tak z ciekawości chciałbym wiewdzieć.

Ściągnij sobie Device Info HW, a tam Ogólne - Ekran Dotykowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Też nie mam żadnych śladów .... @DJcOOkieee zgłaszałeś to już do H? 

Godzinę temu, DJcOOkieee napisał:

Pamiętajcie również, że ten problem pojawia się w miarę upływu czasu. U mnie ekran również był idealny w pierwszych dniach korzystania z telefonu.

Telefon miałem jako chyba jeden z pierwszych. Jutro będzie 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Godzinę temu, DJcOOkieee napisał:

U mnie jest problem z dolną częścią ekranu i całą jego lewą stroną. Nie jest to może tak wyraźne jak na tym egzemplarzu z filmiku, ale wyraźnie rzuca się w oczy podczas wieczornego korzystania z telefonu.

@prokop123 ,@rygiel1974@mirku otwórzcie nową karę w Chromie, zmniejszcie jasność ekranu na minimum i zrzućcie górną belkę powiadomień. Jeżeli nie będziecie mieli żadnych śladów, to można uznać, że macie egzemplarze wolne od wad.

Poniżej przykład jak to może wyglądać:

Dq3q6kdXQAAtrO8.jpg:large

No to słabo trochę, bo jak minie mi 10-14 dni to już nie zwrócę... tylko reklamacja wtedy. A czy jest jakaś informacja czy to głównie LG czy BOE dotyczy?

// Doczytałem, że dotyczy to ekranów LG. BOA podobno są bez wad, jesteście w stanie napisać jakie macie? w poniedziałek jak do mnie przyjedzie pierwsze co sprawdze to ekran :)

Edytowane przez taksietorobi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

XDA zgłasza w większości LG.

Edit: Zobaczcie jak to wygląda u mnie w Zedge, w zakładce information:

IMG_5308.jpg

I jeszcze jak totalny amator zarezerwowałem ten telefon w Euro i płaciłem na miejscu, czym odciąłem sobieprawo do 14sto dniowego zwrotu bez podania przyczyny...

Edytowane przez DJcOOkieee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi