Skocz do zawartości
Gwozdek

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, dzwoniłem przed chwila do HUAWEI i to co mi powiedzieli to mnie ucieszyło. Najpierw chcieli mi wymienić sam ekran ale powołałem się na Niemcy z datą wczorajsza i ze Huawei tam wymienia telefony na nowe a nie same wyświetlacze. Pan mi po tym też zaproponował wymianę na nowy telefon. Mam się udać do serwisu Huawei w moim przypadku do Katowic i oddać tam telefon z całym opakowaniem. Powołać się na rozmowę i numer rozmowy który dostałem. Oni telefon wyślą do warszawy do centrali i centrala prześle nowy telefon do Katowic który wtedy będę mógł sobie odebrać. W pudełku mam jeszcze zostawić kartkę jaki kolor telefonu chcę mieć. Wszystko powinno się zamknąć w 7 dniach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygiboos

Cóż, czy tylko ja mam takie przeczucie, że ankieta wykonana wśród osób, które zebrały się aby dyskutować nad problemem, które je spotkał ma dokładnie taki sens i tak przewidywalny wynik, jak szukanie w worku spleśniałych pomidorów jakiegoś dobrego?

Tak tego nie sprawdzimy, jedyna szansa to jakieś statystyki serwisowe po czasie + oświadczenie Huawei, ale mogą nie być zmuszeni aby je wydawać. Myślę jednak, że problem nie jest ogromny i nie dotyczy dużego % bo gdyby tak było to topic obserwowało by 1100 osób albo a nie 11 osób. Jest to pewnie jedna seria, wypuszczona niestety bardzo niefartownie na start i pewnie w sklepach jeszcze są... ale oby się szybko skończyły.

Serwisy też nie są oblegane, słyszały zazwyczaj o 1-3 przypadkach, czasem miały jakieś telefony. Nie wydaje mi się, żeby kłamali bo nic im to nie da jak wymienią na kolejną wadliwą - tylko roboty i kosztów sobie narobią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Poczekaj telefon tanieje

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Tanieje ale z drugiej ręki a wtedy ( przy wadzie ekranu) musisz oddawać telefon do serwisu a nie sprzedawcy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak się czyta

Teraz, seb84 napisał:

Tanieje ale z drugiej ręki a wtedy ( przy wadzie ekranu) musisz oddawać telefon do serwisu a nie sprzedawcy.

dokładnie. Właśnie miałam to napisać :) . Jak się czyta komentarze pod artykułami/filmami różnych recenzentów to też problem wydaje się faktycznie mały. Co nie zmienia faktu, że jakbym kupiłam ten telefon np na olx i miał ten ekran to bym się bardzo zdenerwowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Cóż, czy tylko ja mam takie przeczucie, że ankieta wykonana wśród osób, które zebrały się aby dyskutować nad problemem, które je spotkał ma dokładnie taki sens i tak przewidywalny wynik, jak szukanie w worku spleśniałych pomidorów jakiegoś dobrego?
    Tak tego nie sprawdzimy, jedyna szansa to jakieś statystyki serwisowe po czasie + oświadczenie Huawei, ale mogą nie być zmuszeni aby je wydawać. Myślę jednak, że problem nie jest ogromny i nie dotyczy dużego % bo gdyby tak było to topic obserwowało by 1100 osób albo a nie 11 osób. Jest to pewnie jedna seria, wypuszczona niestety bardzo niefartownie na start i pewnie w sklepach jeszcze są... ale oby się szybko skończyły.

Serwisy też nie są oblegane, słyszały zazwyczaj o 1-3 przypadkach, czasem miały jakieś telefony. Nie wydaje mi się, żeby kłamali bo nic im to nie da jak wymienią na kolejną wadliwą - tylko roboty i kosztów sobie narobią.

Co prawda to prawda. Zgadzam się ale należy pamiętać ze nie wszyscy są takimi gadżeciarzami jak my i być może nie zauważa problemu (nie wszyscy użytkują telefon wieczorem czy w nocy, nie wszyscy co nawet zauważa zielona poświatę stwierdza ze to wada). Mam kolegę, któremu uświadomiłem, ze ma wadę wyświetlacza a on nawet nie zauważył ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

W sumie to wygląda trochę jak monochromatyczne zielone monitory z Commodore C64 :) Taka trochę nostalgia człowieka ogarnia :) 

Tak btw. to na forum iPhone w zeszłym roku ludzie też narzekali na podobne poświaty i nierównomierne podświetlenie ekranów w X'ach, w podobnych warunkach.

Edytowane przez zboras1964

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na fejsie coraz więcej ludzi pisze, że serwisy wymieniają telefony na nowe. Takie same info idzie z infolinii, także widać, że wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pawlo421

Ja dziś byłem oddac swój model do serwisu. Powiedziałem że interesuje mnie tylko wymiana na urządzenie bez wad. Pan powiedział że będzie swap i wymiana na nowy zadnej naprawy ;) Jaki zastępczy dostałem P8 Lite :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja liczę, że za 2 tygodnie salony komórkowe będą mieć już dobrą partię telefonów i nie będę musiał wymieniać :>

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi